STS
fot. Illuminar Gaming

Udany początek Twitch Rivals dla drużyny Overpowa

Za nami pierwszy dzień zawodów League of Legends Twitch Rivals 2020, w których biorą udział streamerzy oraz zawodnicy profesjonalni z lig regionalnych. W tej edycji Polskama siedmiu przedstawicieli w trzech różnych drużynach. Największą uwagę polskich widzów przykuła ekipa Remigiusza ”Overpowa” Puscha, byłego zawodnika m.in. Team ROCCAT, jednego z najchętniej oglądanych polskich streamerów LoL-a. W drużynie […]

Za nami pierwszy dzień zawodów League of Legends Twitch Rivals 2020, w których biorą udział streamerzy oraz zawodnicy profesjonalni z lig regionalnych. W tej edycji Polskama siedmiu przedstawicieli w trzech różnych drużynach.

Największą uwagę polskich widzów przykuła ekipa Remigiusza ”Overpowa” Puscha, byłego zawodnika m.in. Team ROCCAT, jednego z najchętniej oglądanych polskich streamerów LoL-a. W drużynie znalazło się też miejsce dla weterana polskiej sceny, obecnie streamera, Jakuba ”Kubona” Turewicza. Skład uzupełnia trzech graczy, których możemy kojarzyć z występów w Ultralidze – Jakub „Sinmivak” Rucki, Konrad ”itzRenifer” Potępa oraz Damian ”Wysek” Adamczyk.

Pierwszy dzień zmagań Team Overpow zakończył z dwoma zwycięstwami i jedną porażką. Po dość zaciętym pierwszym meczu, który udało się zwyciężyć głównie dzięki świetnej postawie Sinmivaka, w drugiej grze Polaków czekał szybki spacerek. Team Solaaaa nie stanowił wielkiego zagrożenia dla Overpowa i spółki, którzy w niecałe pół godziny zakończyli spotkanie. Niestety, ostatni mecz dnia przeciwko Teamowi Solary był już znacznie bardziej wymagający. Warto tu wspomnieć o tym, że w składzie Solary znajdował się Wojciech ”Tabasko” Kruza, którego na co dzień możemy oglądać w barwach YDN Gamers w lidze włoskiej. Polski dżungler bardzo mocno dał się we znaki drużynie Overpowa, która po raz pierwszy musiała uznać wyższość przeciwników.

Po pierwszym dniu zmagań tabela grupy B prezentuje się następująco:

Grupa B
# Drużyna M W P
1. Team Solary 3 3 0
2. Team Overpow 3 2 1
3. Team Thaldrinlol 3 1 2
4. Team Solaaaa 3 0 3

Z kolei w grupie A, w składzie Team Sharkz mogliśmy oglądać Gawła ”Kashtelana” Paprzyckiego, midlanera serbskiego ŠAIM SE. Jego drużyna również udanie rozpoczęła Twitch Rivals, kończąc pierwszy dzień z wynikiem 2-1.

Tabela grupy A:

Grupa A
# Drużyna M W P
1. Team noway4u sir 3 3 0
2. Team Sharkz 3 2 1
3. Team Elmiillor 3 1 2
4. Team paoloidolo 3 0 3

Jutro czeka nas runda rewanżowa, po której będzie wiadomo, kto awansuje do dalszej fazy turnieju, a kto pożegna się z zawodami. Transmisję możecie śledzić już od godziny 10 rano na oficjalnym kanale Twitch Rivals, a także na osobistych transmisjach uczestników.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 3 lutego 2020

– 1. Illuminar Gaming 5566 pkt STOMP – oskarish – mono – innocent – reatz – imd (t) – 2. robin hoodzi 3583 pkt Sn...