STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Diablo Chairs niszczy AVEZ w ostatnim meczu trzeciego dnia Ultraligi

Harmonogram Ultraligi zaraz po derbach góry tabeli zabrał nas sam jej dół. W ostatnim meczu pierwszego dnia drugiej kolejki oko w oko stanęły zespoły, które do tej pory nie były w stanie zgarnąć żadnego zwycięstwa. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszło Diablo Chairs. AVEZ Esport 0:1 Diablo Chairs Czaru Rumble Unknown Sett Bolszak Sejuani CrAzY […]

Harmonogram Ultraligi zaraz po derbach góry tabeli zabrał nas sam jej dół. W ostatnim meczu pierwszego dnia drugiej kolejki oko w oko stanęły zespoły, które do tej pory nie były w stanie zgarnąć żadnego zwycięstwa. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszło Diablo Chairs.

AVEZ Esport
0:1 Diablo Chairs
Czaru
Rumble
Unknown
Sett
Bolszak
Sejuani
CrAzY
Olaf
bucu
LeBlanc
Fresskowy
Lissandra
Trenie
Miss Fortune
itzRenifer
Senna
kubYD
Leona
WillTheScout
Nautilus

Gra na dobre rozpoczęła się w dziewiątej minucie. Wtedy to gracze Diablo Chairs zanurkowali pod wieżę AVEZ i wyeliminowali Krystiana „Czaru” Przybylskiego. Dwie minuty później byliśmy świadkami drużynowego starcia, w którym pomimo zaangażowania wszystkich obecnych na Summoner’s Rifcie z życiem pożegnała się tylko jedna osoba – Mateusz „Trenie” Zabielski. Po chwili strzelec Ośmiornic ponownie musiał udać się na krótką przerwę, kiedy to został wyłapany przez Adama „CrAzY’ego” Fedoruka. Walki jednak nie ustawały. W wyniku wygranego przez Diablo Chairs teamfightu przewaga w złocie na korzyść drużyny czerwonej urosła do czterech tysięcy w piętnastej minucie. Przewaga była powoli zwiększana i AVEZ mogło jedynie modlić się o cud. Ten jednak się nie wydarzył i Diablo Chairs po świetnej walce drużynowej zakończyło spotkanie na moment przed 30. minutą.

Wszystkie spotkania Ultraligi są transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą relacją tekstową:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

K1ck triumfuje nad Illuminar w meczu na szczycie Ultraligi!

Na ten mecz czekali chyba wszyscy widzowie Ultraligi. W trzecim meczu drugiej kolejki Illuminar Gaming zmierzyło się z K1ck eSports Club. Oba zespoły...