fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Dziś poznamy finalistów ICE Challenge 2020

Wczoraj szansę na triumf w ICE Challenge 2020 straciły OG oraz Virtus.pro, które przegrały swoje ćwierćfinałowe mecze. W grze pozostają jednak cztery formacje, w tym mousesports i Natus Vincere, które mają za sobą aż dwudniową przerwę.

Zarówno Myszy, jak i Na`Vi zakończyły bowiem fazę grupową na pierwszych miejscach i tym samym zapewniły sobie bezpośredni awans do półfinału. Dziś jednak oba te zespoły czeka swoista powtórka z rozrywki, bo tuż przed finałem podejmą one ekipy, z którymi rywalizowały już w pierwszej fazie londyńskiej imprezie. Teoretycznie bardziej ten fakt martwić powinien Denisa „electronica” Sharipova i jego kolegów, bo kilka dni temu mieli oni spore problemy z pokonaniem GODSENT, a teraz będą musieli ponownie poradzić sobie z tym rywalem. Z kolei przed podopiecznymi Allana „Rejina” Petersena starcie z MAD Lions, które w ostatnią sobotę także próbowało się postawić, ale ostatecznie poległo na obu rozegranych mapach.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

5 lutego

Półfinał

11:00 mousesports vs MAD Lions BO3
15:00 Natus Vincere vs GODSENT BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem, zaś z angielskim pod tym. Po więcej informacji na temat ICE Challenge 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

21 Polaków nadal walczy w drugich otwartych eliminacjach do Minora EU

Drugie otwarte eliminacje do europejskiego Minora przed ESL One Rio 2020 Major Championship są dla Polaków zdecydowanie bardziej udane niż pierwsze. T...