STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Rusza grupa śmierci w BLAST Premier Spring Series

Dziś kolejne cztery ekipy rozpoczną walkę o awans na wiosenne finały BLAT Premier. I tym razem możemy mówić o prawdziwej grupie śmierci, bo poza Astralis o bilet do Moskwy rywalizować będą m.in. Team Vitality oraz Natus Vincere.

Natus Vincere vs Team Vitality
16:30 (BO3)

I to właśnie ta dwójka zainauguruje zmagania w grupie B. Co ciekawe, każda z nich znajduje się w zupełnie innym momencie przygotowań. Na`Vi ma już za sobą pierwsze lanowe występy i zaledwie wczoraj sięgnęło po wicemistrzostwo ICE Challenge. Z kolei Vitality pozostawało nieaktywne od czasu wygranego w grudniu ubiegłego roku EPICENTER. Trudno więc jednoznacznie oszacować, kto będzie miał większe szanse, bo wpływ na to będzie mieć wiele niejasnych na ten moment czynników. Pewne jest natomiast, że na serwerze będziemy mogli oglądać liczne pojedynki dwóch najlepszych graczy 2019 roku, tj. Mathieu „ZywOo” Herbauta oraz Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva.

Astralis vs Complexity Gaming
20:30 (BO3)

Cztery godziny później do gry przystąpi najlepszy zespół CS:GO dwóch ostatnich lat, Astralis. Przed Duńczykami szansa na to, by ustrzelić swoistego hat-tricka i zdominować kolejne dwanaście miesięcy. Pytanie tylko, czy owa ewentualna dominacja zacznie się już teraz, bo podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena od prawie dwóch miesięcy nie rozegrali żadnego oficjalnego spotkania i ich forma, podobnie jak w przypadku wspomnianego wcześniej Vitality, jest zagadką. Z kolei najbliższy rywal skandynawskiej piątki, Complexity Gaming, ma już za sobą pierwsze mecze, ale trudno powiedzieć, by był z nich zadowolony. Wszak ekipa z Ameryki Północnej wzięła w minionych tygodniach udział w pięciu turniejach eliminacyjnych, ale tylko raz osiągnęła swój cel.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Spring Series 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jastrzębie kontra Jednorożce. Pierwszy mecz AGO w 33. sezonie ESEA MDL

Illuminar Gaming i Wisła All in! Games Kraków swój debiut w 33. sezonie ESEA Mountain Dew League mają już za sobą. Teraz pora na trzecią polską formac...