STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Ostatnie kwalifikacje do FLASHPOINT mało łaskawe dla polskich drużyn

Znamy już wszystkie drużyny, które wezmą udział w zamkniętych europejskich eliminacjach do FLASHPOINT Season 1. Do grona wyłonionych wcześniej 28 ekip dołączyły cztery kolejne, które ten zaszczyt wywalczyły w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym. W tej czwórce mogło znaleźć się Izako Boars lub DEEZ NUTS, lecz tak się ostatecznie nie stało. W najlepszym scenariuszu obie formacje spotkałyby […]

Znamy już wszystkie drużyny, które wezmą udział w zamkniętych europejskich eliminacjach do FLASHPOINT Season 1. Do grona wyłonionych wcześniej 28 ekip dołączyły cztery kolejne, które ten zaszczyt wywalczyły w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym.

W tej czwórce mogło znaleźć się Izako Boars lub DEEZ NUTS, lecz tak się ostatecznie nie stało. W najlepszym scenariuszu obie formacje spotkałyby się ze sobą w ćwierćfinale i tam rozstrzygnęły kwestię awansu, natomiast sprawdził się zupełnie przeciwny wariant, gdyż żadna z nich nie przebrnęła przez 1/8 finału. Dziki nie ugrały ani jednej mapy w starciu z Nexus Gaming, a DEEZ NUTS, które miało rywalizować z SJ Gaming, nawet nie pojawiło się na serwerze, co wynikało z absencji Jakuba „RaveRa” Karsta. Pogromcy podopiecznych Bartosza „Hypera” Wolnego następnie ograli Finów i podobnie jak 1WIN, Cream Esports oraz Hard Legion Esports zameldowali się w zamkniętych kwalifikacjach.

Pełna lista uczestników zamkniętych eliminacji prezentuje się następująco:

1WIN AVEZ Esport BIG Copenhagen Flames
Cream Esports E-Gaming Gambit Youngsters Team GamerLegion
Hard Legion Esports HAVU Gaming HellRaisers Team Heretics
Illuminar Gaming Juggernauts Movistar Riders Nexus Gaming
No Limit Gaming pro100 Project X Salamander Gaming
sAw Team Secret Team Singularity SKADE
SMASH Esports Team Spirit Sprout Syman Gaming
Tricked Esport Team Unique Winstrike Team x-kom AGO

Zamknięta część eliminacji rusza już 14 lutego i potrwa łącznie przez cztery dni. W niej zobaczymy w sumie osiemnastu polskich zawodników, grających w rodzimych, jak i zagranicznych składach. Dwie ekipy spośród wymienionych powyżej uzyskają przepustkę na interkontynentalny turniej offline, gdzie powalczą już o miejsce w pierwszym sezonie FLASHPOINT.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – wprowadzono zmiany poprawiające komunikację

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Valve wprowadziło do Counter-Strike'a: Global Offensive zmiany, których celem jest poprawa jakości komunikacji...