fot. Pompa Team

Pompa zaprezentowała trenera sekcji CS:GO

W ostatnich dniach o Pompa Teamie było głośno wreszcie nie z uwagi na kolejne zmiany kadrowe, ale z powodu całkiem niezłych wyników. Ekipa Grzegorza „grzes1xa” Biangi była przecież o krok od awansu do zamkniętych kwalifikacji do Minora, zostając jako jedyna polska drużyna na placu boju. Dziś organizacja Szymona „IsAmU” Kasprzyka oficjalnie zaprezentowała zaś trenera sekcji CS:GO, Aleksandra „Kamola” Kamińskiego.

Coraz więcej przesłanek na temat Pompy zdaje się potwierdzać, że organizacja zdecydowanie zmieniła swoją filozofię. Postawienie na skład oparty o graczy, który swego czasu dorastali esportowo pod banderą PRIDE Academy oraz głównego składu Orłów, jest jednym z tego przykładów. O tym, że jak na razie nie powinniśmy oczekiwać zmian w PT, świadczą nie tylko wyniki zespołu, ale także obecność szkoleniowca formacji, który, jak dowiadujemy się z oświadczenia przygotowanego przez drużynę, pracuje ze swoimi podopiecznymi już od ponad miesiąca.

CZYTAJ TEŻ:
Pompa bez awansu do zamkniętych kwalifikacji do Minora

Kamol do tej pory miał okazję współpracować z graczami Together Esports, z którymi wywalczył awans na finały Polskiej Ligi Esportowej. Jako zawodnika Kamińskiego mogliśmy za to obserwować m.in. pod banderą EVOLVE by ITHardware.pl. Zaprezentowany dziś szkoleniowiec Pompy sam o sobie mówi tak: – W CS-a gram już bardzo długo, natomiast profesjonalnie zajmuję się tym od roku. Myślę, że z moją wiedzą na temat gierki i jej mechaniki mogę pomóc chłopakom wspinać się coraz wyżej i osiągać coraz to większe sukcesy – czytamy w oświadczeniu.

Skład dywizji CS:GO Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Mateusz „M4tthii” Szambelan
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Aleksander „Kamol” Kamiński – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy FC Barcelona rozszerzy działalność esportową? Wyjaśnia prezydent klubu

FC Barcelona to jeden z klubów sportowych, który podążając za panującymi trendami, także postanowił zaznaczyć swoją obecność w świecie sportów elektro...