fot. devils.one/Wiki Wójcik

devils.one nie daje szans AVEZ Esport! Diabły znowu triumfują w Ultralidze

Po niespodziewanym zwycięstwie nad K1ck eSports Club i wczorajszej porażce przeciwko piratesports, devils.one czekało dziś nieco łatwiejsze spotkanie. Diabły mierzyły się bowiem z AVEZ Esport, czyli ekipą, która do tej pory wygrała tylko jedno spotkanie.

devils.one 1:0 AVEZ Esport
Sinmivak
Ornn
Czaru
Cho’Gath
Bruness
Gragas
Bolszak
Skarner
Czajek
Cassiopeia
bucu
Orianna
Bullet
Aphelios
Trenie
Varus
Pyrka
Braum
kubYD
Thresh

Marsz w kierunku wiktorii rozpoczął się już około 6. minuty, kiedy to dzięki dobremu gankowi Bruno „Brunessa” Freunda, Mateusz ”Czajek” Czajka zdobył 400 sztuk złota za przelanie pierwszej krwi. Chwilę później ten sam młody midlaner popisał się fantastycznym pokazem umiejętności, kiedy to w pojedynkę dał radę pokonać dwóch zawodników AVEZ. Ten dość niefortunny początek meczu nieco ostudził zapał Ośmiorniczek do walki. Dobrze skorzystało na tym devils.one, burząc wrogie wieże oraz dyktując tempo gry. Mimo wszystko obie kompozycje dobrze sprawowały się w późniejszych etapach rozgrywki, co oznaczało, że gra ponownie nabierze tempa w okolicach 30. minuty.

CZYTAJ TEŻ:
Piratesports pewnie pokonuje PRIDE i opuszcza dolną część tabeli Ultraligi

Podczas bardzo ważnej walki o Smoka Oceanicznego, dżungler AVEZ, Patryk ”Bolszak” Jażdżewski, znalazł się w złym miejscu o złym czasie, co zakończyło się zdobyciem przez Diabły nie tylko smoczej duszy, ale też wzmocnienia gwarantowanego przez Barona Nashora. Kropkę nad ”i” postawił Robert „Bullet” Pruchniewski, zdobywając pentakilla w ostatniej, rozpaczliwie podjętej przez AVEZ, walce drużynowej.

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piratesports pewnie pokonuje PRIDE i opuszcza dolną część tabeli Ultraligi

W drugim dzisiejszym spotkaniu w Ultralidze zmierzyły się drużyny, które, choć niezbyt odległe od siebie w tabeli, w dotychczasowych meczach prezentow...