fot. DreamHack

Jak zmieniała się czołówka rankingu HTLV na przestrzeni ostatnich 5 lat?

W świecie CS:GO z czasem powstaje coraz więcej rankingów. Część na potrzeby organizatorów turniejów, inne mające na celu po prostu ustalenie hierarchii zespołów ze wszystkich zakątków Ziemi. Niemniej trudno nie zgodzić się, że najbardziej prestiżowym i prawdopodobnie najdłużej egzystującym zestawieniem jest to przygotowane od kilku lat przez dziennikarzy portalu HLTV.

CZYTAJ TEŻ:
Zobacz poniedziałkowe notowanie rankingu HLTV

Idąc tym tropem jeden z użytkowników YouTube’a postanowił przygotować animację przedstawiającą zmiany, jakie zachodziły w czołowej 15 rankingu HLTV na przestrzeni ostatnich 5 lat. Historia rozpoczyna się jeszcze w momencie, gdy na czele zestawienia plasowało się Fnatic, i prowadzi nas aż do stycznia 2020, w którym to liderem światowych tabel jest Astralis. W filmiku nie zabrakło oczywiście polskich akcentów – taki stanowi rzecz jasna obecność Virtus.pro, ale także Teamu Kinguin, należącego do najlepszej piętnastki globu na początku 2017 roku.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Source 2 w CS:GO może być bliżej niż kiedykolwiek wcześniej

Od kilku lat mówi się o zmianie silnika w Counter-Strike'u: Global Offensive. Gracze liczą, że Source 2 będzie receptą na wszelkie bolączki obecnej we...