fot. twitter.com/nV_KhangFu

Znamy listę uczestników zamkniętych el. do amerykańskiego Minora. Z kim może zmierzyć się MICHU?

Dobiegł końca otwarty etap północnoamerykańskich eliminacji do amerykańskiego Minora CS:GO. Oznacza to, że znamy już wszystkich potencjalnych rywali, z którymi Michał „MICHU” Müller i jego koledzy z Teamu Envy będą musieli rywalizować o bilet do Rio de Janeiro.

Zespół Polaka pewny udziału był już po pierwszym otwartym turnieju kwalifikacyjnym, ale inne formacje musiały napocić się nieco bardziej. Drugie eliminacje okazały się szczęśliwe dla Kanadyjczyków z LiViD Gaming, którym przewodzi znany z Rogue Anthony „gMd” Guimond. O wiele ciekawiej prezentuje się jednak skład innych szczęśliwców, Ze Pug Godz. Znajdziemy tam m.in. legendarnego Spencera „Hiko” Martina, ale także i znanych odpowiednio z Complexity Gaming i Ghost Gaming Bradleya „ANDROIDA” Fodora oraz Jasona „neptune’a” Trana.

CZYTAJ TEŻ:
Kulisy transferu MICHA do Envy. „Ma być kluczowym elementem tej układanki”

Trzecią szansę na awans wykorzystały natomiast Team Divine i Mythic. Co poniektórzy mogą kojarzyć tę drugą ekipę, bo odpowiada za nią Erik „fl0m” Flom – aktywny w mediach społecznościowych Amerykanin, który trzykrotnie miał okazję rywalizować z Piotrem „izakiem” Skowyrskim w ramach zawodów ASUS ROG Join The Republic Challenge. Jako ostatnie przepustkę do zamkniętego etapu zapewniły sobie z kolei nowo powstałe Orgless oraz YeaH Gaming, organizacja należąca m.in. do Marcelo „coldzery” Davida i Epitácio „TACO” de Melo.

Lista uczestników zamkniętych północnoamerykańskich eliminacji do amerykańskiego Minora prezentuje się następująco:

Bad News Bears Cloud9 Chaos Esports Club Team Divine
Team Envy eUnited FURIA Esports Gen.G Esports
LiViD Gaming Mythic Orgless Rugratz
Swole Identity Triumph YeaH Gaming Ze Pug Godz

Zamknięte północnoamerykańskie eliminacje odbędą się między 6 a 8 marca. W sumie weźmie w nich udział szesnaście formacji, które będą rywalizować między sobą o sześć miejsc na amerykańskim Minorze przed ESL One Rio 2020 Major Championship.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade, Fnatic, LEC 2020 Spring Split

Selfmade kontra Jactroll, G2 kontra Misfits – przed nami kolejny wieczór z LEC

Po kilkudniowej przerwie wraca League of Legends European Championship, czyli rozgrywki najwyższego szczebla na europejskiej scenie LoL-a. Dziś po raz...