fot. ESL/Adam Łakomy

hooch nowym trenerem Winstrike Teamu

Gracze Winstrike Teamu ponownie mogą liczyć na wsparcie szkoleniowca. Ich organizacja zatrudniła bowiem Dmitriiego „hoocha” Bogdanova, który od teraz odpowiadać będzie za wyniki osiąane przez podopiecznych rosyjskiej organizacji.

32-letni Rosjanin profesjonalną karierę rozpoczął jeszcze w czasach CS-a 1.6 i w przeszłości związany był m.in. z Virtus.pro, dAT Teamem oraz Gambit Gaming. Teraz po raz pierwszy będzie miał jednak okazję pracować szkoleniowo i to od razu w zespole, który przygotowuje się do udziału w zamkniętych eliminacjach do Minora CIS. Tym samym Bogdanov obejmie stanowisko, które pozostawało wolne od listopada ubiegłego roku, gdy to opuścił je Ivan „Johnta” Shevtsov.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Winstrike – zapewnił hooch w oficjalnym oświadczeniu. – To nowy etap mojej kariery i zamierzam zrobić wszystko, by osiągnąć z zespołem sukces. W naszym składzie znajdują się zarówno młode talenty, jak i doświadczeniu już gracze. Przed nami sporo pracy i przygotowania do zamkniętych eliminacji do Minora CIS oraz innych dużych imprez. Wspierajcie nas, a my damy z siebie, ile tylko się da, by uzyskać odpowiednie wyniki – dodał.

W tej sytuacji skład Winstrike Teamu prezentuje się następująco:

  • Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk
  • Aleksey „El1an” Gusev
  • Viktor „Lack1” Boldyrev
  • Abay „Hobbit” Khaseno
  • Aidyn „KrizzeN” Turlybekov
  • Dmitrii „hooch” Bogdanov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vander, Rogue, LEC 2020 Spring Split

Rogue przed szansą na awans, G2 – na powrót na zwycięską ścieżkę. Co czeka nas dziś w LEC?

Wczorajszy wieczór z League of Legends European Championship przyniósł kilka mniejszych i większych zaskoczeń. Pierwszym z nich była zmiana w szeregac...