fot. fb.com/nervarien.lol

Rusza Legends of Runeterra Invitational. Na starcie m.in. Nervarien, Tuttek czy A83650

Jeżeli najnowsza karcianka od Riot Games przypadła Wam do gustu, to pewnie sporą część z Was ucieszy fakt, że już dziś o godzinie 15:00 odbędą się zawody Legends of  Runeterra Invitational. Uczestniczyć w nich będzie ośmiu zawodników: zarówno streamerów, jak i profesjonalnych graczy, których możecie kojarzyć z innych, niekoniecznie karcianych tytułów.

Kto zatem znajduje się w gronie zaproszonych? Ano nazwiska są naprawdę duże, bo w stawce znaleźli się: Damian „Nervarien” Ziaja, Kacper „A83650” Kwieciński, Łukasz „Tuttek” Lipka, Krzysztof „ArQuel” Sauć, Marcin „Gnimsh” Filipowicz,  Bartosz „Szychu” Kosmacz, Mateusz „Alanzq” Jasiński oraz Amadeusz „Amyks” Rej. Łączna pula nagród wynosi 3800 zł, z czego 2000 przeznaczone jest dla zwycięzcy.

  CZYTAJ TEŻ:
Co dalej z Legends of Runeterra? Znamy kierunek zmian w najnowszej produkcji Riot Games!

Zawody zostaną rozegrane w systemie podwójnej drabinki. Najpierw czekają nas pojedynki w formacie BO1. W półfinale jednak zasady ulegną lekkiej zmianie, bowiem żeby awansować do finału, trzeba będzie wygrać 2 mecze w serii. Zawodnicy nie są też zobligowani do grania kilkoma wcześniej zgłoszonymi taliami, lecz mogą na bieżąco modyfikować skład swoich decków pomiędzy meczami.

Legends of Runeterra Invitational zostaną skomentowane przez Fryderyka ”Veggiego” Kozioła, Wojciecha ”Beziego” Wróbla, Mikołaja ”Rekda” Bryłę, a także Kamila „Reckera” Peniera. Transmisja będzie prowadzona na kanale Twitch Esportmanii. Jeżeli jednak wolicie patrzeć na wszystko okiem swojego ulubionego uczestnika zawodów, to możecie obserwować gry z jego perspektywy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 pewne udziału we wiosennych finałach BLAST Premier, OG zagra w meczu o wszystko

Dzisiejsze pojedynki w ramach BLAST Premier Spring Series 2020 nie przyniosły szczególnych emocji. Oba zaplanowane na ten wieczór mecze rozstrzygnęły...