STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

Awans na wyciągnięcie ręki – AVEZ o krok od przepustki na lanowe eliminacje do FLASHPOINT

Wśród uczestników zamkniętych eliminacji do pierwszego sezonu FLASHPOINT mogliśmy znaleźć takie ekipy, jak m.in. Illuminar Gaming i x-kom AGO, ale to nie one poradziły sobie najlepiej. Najdalej spośród wszystkich polskich przedstawicieli dotarło bowiem AVEZ Esport, które już dziś może zapewnić sobie awans na lanowe eliminacje.

AVEZ Esport vs Winstrike Team
15:00 (BO3)

Najpierw jednak popularne Ośmiornice będą musiały przedłużyć zwycięską passę o kolejne dwa mecze. Pierwszy z nich rozpocznie się już o godzinie 15:00 i wtedy polska piątka stanie naprzeciwko Winstrike Teamu. Formacja z Europy Wschodniej wcześniej wyeliminowała m.in. ex-Virtus.pro, a ponadto przystąpi do gry już przy wsparciu nowego trenera – zatrudnionego niedawno Dmitriiego „hoocha” Bogdanova, który po raz pierwszy w swojej karierze będzie miał okazję pracować szkoleniowo. To właśnie ona rozpocznie zresztą spotkanie z łatką faworyta.

CZYTAJ TEŻ:
robin hoodzi bez Snaxa odpadają z eliminacji do FLASHPOINT

Tak czy inaczej, na pewno nie będzie to ostatni raz, gdy w niedzielę zobaczymy AVEZ w akcji. Jeżeli Kacper „Kylar” Walukiewicz wraz z kolegami pokonają Winstrike, to o 18:00 w decydującym o awansie meczu zmierzą się z Copenhagen Flames lub też SKADE. W przypadku porażki spadną natomiast do drabinki przegranych, gdzie także o 18:00 czekać na nich będzie Gambit Youngsters lub HAVU Gaming. Możliwe też, że Polacy wezmą jeszcze udział w kolejnym spotkaniu dolnej drabinki o 21:00.

Mecz AVEZ Esport z Winstrike Teamem wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza Legends of Runeterra Invitational. Na starcie m.in. Nervarien, Tuttek czy A83650

Jeżeli najnowsza karcianka od Riot Games przypadła Wam do gustu, to pewnie sporą część z Was ucieszy fakt, że już dziś o godzinie 15:00 odbędą się zaw...