STS
fot. BLAST Premier

OG lub Evil Geniuses. Zespół mantuu powalczy o wiosenne finały BLAST Premier

Pięć ekip zapewniło już sobie awans na wiosenne finały BLAST Premier poprzez zawody Spring Series. Nadal jednak wolny pozostaje ostatni bilet, który dziś trafi w ręce Evil Geniuses lub też OG. Oba te zespoły zmierzą się bowiem ze sobą w finale dolnej drabinki grupy C.

OG vs Evil Geniuses
16:30 (BO3)

Mateusz „mantuu” Wilczewski i jego koledzy upragnioną przepustkę do Moskwy mogli zapewnić sobie już wczoraj, ale na swoje nieszczęście polegli w starciu z G2 Esports. I to polegli w sposób naprawdę nieprzyjemny, bo podopieczni Caspera „ruggaha” Duego w najmniejszym nawet stopniu nie potrafili przeciwstawić się rywalom i na żadnej z dwóch rozegranych map nie zdobyli więcej niż osiem rund. Tym samym spadli oni do dolnej drabinki, gdzie ponownie przyjdzie im zmierzyć się z Evil Geniuses.

CZYTAJ TEŻ:
G2 pewne udziału we wiosennych finałach BLAST Premier, OG zagra w meczu o wszystko

Oba zespoły stanęły już naprzeciwko siebie pierwszego dnia grupowych zmagań i wówczas górą był skład z Europy, który po czterogodzinnym meczu wygrał 2:1. Tym samym EG wyczerpało limit błędów, ale na swoje szczęście w sobotę poradziło sobie z 100 Thieves, odbierając tym samym przeciwnikom szansę na bezpośredni awans na wiosenny turniej finałowy. Niemniej gracze zza oceanu także nie mają jeszcze pewności, czy pojawią się w stolicy Rosji. Aby to osiągnąć, muszą zrewanżować się mantuu i spółce.


Mecz wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Spring Series 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Awans na wyciągnięcie ręki – AVEZ o krok od przepustki na lanowe eliminacje do FLASHPOINT

Wśród uczestników zamkniętych eliminacji do pierwszego sezonu FLASHPOINT mogliśmy znaleźć takie ekipy, jak m.in. Illuminar Gaming i x-kom AGO, ale to...