fot. Emeritos Banditos

Emeritos Banditos wystąpią w zamkniętych eliminacjach do Games Clash Arena

Emeritos Banditos rywalizujący ramię w ramię z drużynami obecnymi w top 30 rankingu HLTV? Taki scenariusz nie jest wcale tak nierealny, jak się wydaje. Ba, faktycznie coś takiego będzie mieć miejsce i to od razu podczas walki o awans na Games Clash Arena, turniej z pulą w wysokości 100 tysięcy dolarów!

CZYTAJ TEŻ:
Games Clash z dwoma turniejami na terenie Polski w 2020 roku!

Organizatorzy już wcześniej zapewnili, że na Śląsk zawitają formacje zarówno z Polski, jak i z zagranicy, niemniej szczegółów jeszcze nie znamy. Już dziś poznaliśmy natomiast pierwszą ekipę, która wystąpi w zamkniętych eliminacjach do GCA. Będzie to dobrze wszystkim znany miks Emeritos Banditos, który tworzą Piotr „izak” Skowyrski, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Paweł „saju” Pawelczak, Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Damian „peVor” Kozioł. Wyżej wspominana piątka, mimo że na co dzień rywalizuje zaledwie w ESEA Open, już zdążyła zaskarbić sobie sympatię sporej rzeczy fanów, którzy na co dzień śledzą jej zmagania.

Powyższy wpis nie jest jedynie żartem, bo jak potwierdził nam Jakub Janaszek z Games Clash Entertainment, izak, pasha i spółka faktycznie pojawią się w zamkniętym turnieju eliminacyjnym. Na ten moment nie jest jednak jasne, z kim konkretnie przyjdzie im rywalizować o bilet do Gliwic.

Games Clash Arena Gliwice zaplanowany jest na 5-7 czerwca. Na Górnym Śląsku ekipy CS:GO z całego świata powalczą o nagrody z puli wynoszącej 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy z Elgiganten z awansem na lanowe kwalifikacje do PGS: Berlin

Za nami zamknięte kwalifikacje online PGS: Berlin dla Europy Zachodniej. Po tygodniu długiej walki miejsce w lanowym etapie kwalifikacji zapewniły sob...