fot. ESL/Helena Kristiansson

Przystawka przed IEM-em – rusza DreamHack Open Anaheim 2020

Wielu kibiców czeka już na start Intel Extreme Masters Katowice 2020, ale nim ten faktycznie się wydarzy, czeka nas jeszcze przystawka. Przystawka w postaci DreamHack Open Anaheim 2020, czyli turnieju z wcale nie tak słabą obsadą.

Do Stanów Zjednoczonych przyjadą m.in. MIBR i ENCE, które przed rokiem mogliśmy oglądać w Katowicach, a które tym razem nie zdołały zapewnić sobie awansu. W związku z tym obie drużyny czeka rywalizacja o trochę innym ciężarze gatunkowym, a ich triumf jednej z nich wcale nie jest pewny. Wszak w Anaheim oglądać będziemy również m.in. Complexity Gaming, które dopiero co zapewniło sobie przepustkę na wiosenne finały BLAST Premier. Warto będzie śledzić też poczynania North, forZe oraz przede wszystkim Gen.G Esports. Ten ostatni zespół nie miał jeszcze okazji zaprezentować się lanowej publice i dokona tego dopiero teraz. Tworzą go bez wątpienia ciekawe nazwiska, ale trudno już teraz przesądzić, na co będzie go stać podczas DH Open.

Harmonogram pierwszego dnia prezentuje się następująco:

21 lutego
20:00 FURIA Esports vs Endpoint BO1
21:30 ENCE vs Gen.G Esports BO1
23:00 North vs forZe BO1
22 lutego
00:30 MIBR vs Complexity Gaming BO1
02:00 mecz wygranych grupy A BO1
03:30 mecz wygranych grupy B BO1

Wszystkie mecze DreamHack Open Anaheim 2020 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
team pentagram

Tego mogłeś nie wiedzieć, czyli 10 ciekawostek o Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters zostało zainaugurowane trzynaście lat temu i jest najdłużej działającym tego typu cyklem w esporcie. Do Katowic IEM zawitał niec...