Polsat Games
fot. Polsat

Polsat Games z prawami do transmisji turniejów CS:GO należących do cyklu ESL Pro Tour

Polsat Games, znane dotychczas m.in. z transmitowania esportowych rozgrywek League of Legends, poszerza horyzonty, co ucieszy przede wszystkim fanów Counter-Strike: Global Offensive. Stacja wykupiła bowiem prawa do transmisji zawodów w Counter-Strike: Global Offensive należących do ESL Pro Tour.

Informację tę podczas dzisiejszego programu „Nowy dzień” emitowanego na antenie Polsat News potwierdził Adrian Kostrzębski, rzecznik prasowy ESL Gaming Polska, który – wraz z Tomaszem „TheFakeOne” Milaniukiem – był jego gościem. Kostrzębski przyznał, że możliwość transmitowania najważniejszych zmagań CS:GO w telewizji to wyróżnienie naprawdę dużego kalibru. Podczas programu nie potwierdzono, ile konkretnie turniejów pokaże w 2020 roku Polsat Games, a zapewniono jedynie, że wyemitowanych zostanie około 2000 godzin CS-owej rywalizacji.

Pierwszym turniejem CS-a, który będzie transmitowany na antenie Polsat Games, będzie Intel Extreme Masters Katowice 2020. Zmagania te ruszają w najbliższy poniedziałek i zakończą się 1 marca. W puli nagród znajdzie się przeszło 500 000 dolarów.

ŚLEDŹ RELACJĘ Z IEM KATOWICE 2020 CS:GO

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Posłuchaj oficjalnej piosenki IEM Katowice 2020!