IEM Katowice w CS:GO w kinie? Tak! A do tego turnieje i spotkania m.in. z Morgenem, Izakiem i SZPEREM

Jeśli mieszkacie na Śląsku lub w okolicy i nie macie planów na środę i czwartek, a chcielibyście wspólnie innymi z fanami esportu obejrzeć rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020 na dużym ekranie, to mamy dla was świetną wiadomość! Możecie wpaść do katowickiego Kinoteatru Rialto, gdzie obejrzycie spotkania i spotkacie gwiazdy esportowego świata.

Bramy Kinoteatru Rialto zarówno w środę, jak i czwartek (26 i 27 lutego 2020) otworzą się w samo południe. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, a podczas niego, oprócz oglądania spotkań najlepszych zespołów Counter-Strike: Global Offensive z różnych zakątków świata wraz z polskim komentarzem, będzie można wziąć udział w innych aktywnościach. W środę odbędą się mini turnieje CS:GO 2vs2, zaś na czwartek zaplanowano sesje rozdawania autografów. Przez cały event odbywać się będą również quizy wiedzy o Intel Extreme Masters.

Kogo spotkacie na miejscu? W środę pojawią się Maciej „Morgen” Żuchowski, Kuba „KubiK” Kubiak, Piotr „Izak” Skowyrski, Michał „Wasiu” Wasik, Filip „Testree” Mątowski, Kinga Kujawska, Łukasz „Hermes” Pożyczek i Paweł „innocent” Mocek, zaś w czwartek miejsce tego ostatniego zajmie Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, podczas gdy reszta obsady nie ulegnie zmianie. W turniejach 2vs2 będziecie mogli się zmierzyć między innymi z Agnieszką „pasią” Olejnik i Patrykiem „ponczkiem” Witesem.

Kinoteatr Rialto mieści się przy ulicy Świętego Jana 24 w Katowicach. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tak ostatecznie Riot nazwie Projekt A, swojego nowego FPS-a?

Dotychczas Riot Games dość oszczędnie dzieliło się z nami informacjami na temat jednej ze swoich najnowszych gier, Projektu A. Więcej na jego temat ma...