fot. Valve

Wkraczamy w piętnasty tydzień operacji Shattered Web. Jakie skrywa misje?

Piętnasty tydzień operacji Shattered Web można uznać za rozpoczęty, a jak nowy tydzień, to też porcja kolejnych sześciu misji, z którymi będą mogli zmierzyć się gracze. Jakich zadań będziemy musieli się podjąć, aby zdobyć niezbędne gwiazdki?

Lista wyzwań przygotowanych na ten tydzień otrzymała nazwę „lekkie zakupy”. Drobne zakupy przeważnie nie uszczuplają zbytnio naszego portfela, a umiejętności racjonalnego wydawania pieniędzy przetestuje misja Oszczędny i funkcjonalny, gdzie nie będziemy mogli pozwolić sobie na inwestowanie w potężne karabiny. Podobnie zresztą jak w innej jednogwiazdkowej misji, Czas zarobić szmal, w której będziemy musieli mieć przy sobie określoną sumę podczas meczu w trybie Strefa Zagrożenia. W pozostałych zadaniach nie będziemy już ograniczani przez budżet, ale to wcale nie oznacza, że będą one łatwiejsze. Szczególnie czasochłonne może być wyeliminowanie 200 wrogów na deathmatchu, bo tym razem będziemy musieli tego dokonać za sprawą UMP-45. Niemniej warto się trochę pomęczyć, wszak za ten wyczyn przewidziana jest maksymalna nagroda w postaci trzech gwiazdek.

Misje piętnastego tygodnia prezentują się następująco:

 • Oszczędny i funkcjonalny
  Zabij 10 wrogów w rundach, w których wydasz maksymalnie 2000$ w trybie Uproszczonym na mapie grupy Delta– 1 gwiazdka
 • Czas zarobić szmal
  Miej przy sobie przynajmniej 3000$ w trybie Strefa Zagrożenia – 1 gwiazdka
 • Skromne początki
  Wygraj w 10 rundach w trybie Turniejowym na mapie Mirage – 2 gwiazdki
 • Spłata na raty
  Zabij 25 wrogów w trybie Obrońca na mapie Overpass – 2 gwiazdki
 • Na wyciągnięcie ręki
  Zabij 20 wrogów, używając dowolnego pistoletu maszynowego w trybie Wyścig Zbrojeń – 3 gwiazdki
 • Zaczął od zera
  Zabij 200 wrogów, używając UMP-45 w trybie Deathmatch na mapie Dust2 – 3 gwiazdki

Przypomnijmy, że Operacja Shattered Web ma potrwać co najmniej 16 tygodni, niemniej termin jej zakończenia pozostaje na ten moment nieznany. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Tabasko opuszcza Rzym w obawie przed koronawirusem

Niedawny powrót Wojciecha "Tabasko" Kruzy do profesjonalnej gry w LoL-a przez długi czas układał się po myśli polskiego dżunglera. Jego YDN Gamers zaj...