fot. Polska Liga Esportowa

CLEANTmix kończy testy i przedstawia odświeżony skład

CLEANTmix po kilku tygodniach przerwy ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem. Rodzimy skład zgodnie z oczekiwaniami zasilili gracze, którzy w ostatnim czasie wspierali organizację w roli zmienników.

Szymon „Crityourface” Pluta i Alan „mepsoN” Ciszewski do zespołu dołączyli na początku lutego, zajmując wówczas miejsca pożegnanych miesiąc wcześniej Macieja „DESTROJA” Deorockiego oraz Kuby „Markosia” Markowskiego. Potem wraz z resztą składu wzięli oni udział m.in. w otwartych eliminacjach do FLASHPOINTA, ale nie osiągnęli tam upragnionego sukcesu. Mimo to Pluta i Ciszewski otrzymali stały angaż, podobnie jak Damian „MdN” Ksielewski, który od pewnego czasu odpowiada za osiągane przez CLEANTmix wyniki.

CZYTAJ TEŻ:
Zmiany w składzie CS:GO Wisły All in! Dwóch graczy poza drużyną

– Ubiegły rok był dla nas okresem przejściowym – przyznał jeden z właścicieli organizacji, Maksymilian Ekes. – Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu organizacji esportowej i tak naprawdę uczyliśmy się dopiero tego, jak to wszystko powinno wyglądać. Mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski i dziś możemy rozpocząć zupełnie nowy etap. Chłopaki są zmotywowani do ciężkiej pracy i nie ma już mowy o miksowej formule składu. Wierzę, że zastrzyk świeżej krwi pozwoli nam przeżyć w tym roku niejedną fantastyczną przygodę – dodał.

W tej sytuacji skład CLEANTmixu prezentuje się następująco:

  • Tomasz „exhie” Tuszko
  • Konrad „koyot” Hadała
  • Dominik „frz” Baran
  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Alan „mepsoN” Ciszewski
  • Damian „MdN” Kisielewski – trener

Jeszcze w poprzednim składzie CLEANTmix dotarł do ćwierćfinału ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019, a także awansował na lanowe finały Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2019.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

0-18 – ex-Virtus.pro kończy przygodę z ESEA MDL, oddając walkowery

W połowie lutego gracze ex-Virtus.pro, którzy ostatnimi czasy występowali jako robin hoodzi, niespodziewanie ogłosili, iż nie będą kontynuować wspólne...