fot. ESL/Adam Łakomy

Zmiany w składzie CS:GO Wisły All in! Dwóch graczy poza drużyną

Po dołączeniu pod skrzydła Wisły All in! Games Kraków zawodnicy byłego Adwokacika wyraźnie spuścili z tonu. Ekipa Grzegorza „SZPERA” Dziamałka nie potrafiła podbić krajowego podwórka, a i sukcesów międzynarodowych na próżno było szukać. W związku z tym nie może dziwić decyzja o odsunięciu od składu CS:GO dwóch członków polskiej formacji – Kacpra „kapera” Słomy oraz Piotra „morelza” Taterki.

Wisła Kraków pojawiła się na scenie esportowej 16 października minionego roku, inwestując w dywizje CS:GO oraz FIFY. Ta pierwsza zadebiutowała w nowych barwach podczas Poznań Game Arena na PLE WarmUp, gdzie uplasowała się na drugiej lokacie. Później przyszedł czas na rywalizację w ESL Mistrzostwach Polski. Tam reprezentanci krakowskiego klubu sportowego przez całą fazę zasadniczą piastowali miejsce w ścisłej czołówce, ale podczas lanowych finałów nie zdołali spełnić oczekiwań i polegli w półfinale przeciwko x-kom AGO. Do udanych imprez Wiślacy zdecydowanie nie mogli zaliczyć także turnieju wieńczącego siódmy sezon Polskiej Ligi Esportowej.

Polacy nie mieli także szczęścia w różnego rodzaju kwalifikacjach. Przede wszystkim nie wychodziły te prowadzące do Minora, gdyż Wiktor „mynio” Kruk i kompani za każdym razem kończyli swoją przygodę jeszcze pierwszego dnia otwartej części zmagań. Podobnie rzecz miała się podczas eliminacji do FLASHPOINTA. Występy swojej ekipy w takich słowach komentował wówczas SZPERO: – Odpadamy z kolejnych kwali znowu w 5 rundzie, a to zdziwienie! Przegraliśmy z 7 rund 2 na 4 itd., więc naszą grę mogę skomentować wyrażając się symbolem: xD. 

Wisła All in! Games Kraków postanowiła podziękować za współpracę kaperowi i morelzowi, którzy stanowili trzon zespołu jeszcze za czasów gry bez organizacji. Na ten moment nie wiadomo jednak, kto zastąpi wspomniany duet, choć już niedługo powinniśmy poznać nazwiska stand-inów, wszakże drużyna walczy w internetowych rozgrywkach i już wkrótce czekają ją następne pojedynki o ligowe punkty.

W tej sytuacji skład Wisły All in! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy dziś poznamy czwartego uczestnika play-offów Ultraligi? Przed nami kolejny dzień zmagań

Faza zasadnicza Ultraligi powoli zmierza ku końcowi. Wczoraj poznaliśmy trzy pierwsze drużyny pewne uczestnictwa w play-offach, a są nimi AGO ROGUE, d...