STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Grupowe ostatki na IEM Katowice. Dziś poznamy wszystkich uczestników play-offów

Niektórzy odpadli już z Intel Extreme Masters Katowice 2020, inni mają zapewnione miejsce w play-offach. Niemniej to dopiero dziś zapadną ostateczne grupowe rozstrzygnięcia, a my dowiemy się, kto będzie miał okazję zaprezentować się w Spodku przed katowicką publiką.

Niemniej w czwartek jako pierwsze na serwerze zameldują się ekipy, które do osiągnięcia upragnionego awansu potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw. Równo o godzinie dwunastej Evil Geniuses stanie naprzeciwko 100 Thieves, zaś mousesports podejmie MAD Lions. Dwie z tych czterech drużyn po tej serii starć pożegnają się z turniejem, zaś dwie pozostałe kilka godzin później zmierzą się ze sobą bezpośrednio w finale dolnej drabinki grupy B. Z kolei w grupie A pojedynek o jeden bilet do ćwierćfinału stoczą Natus Vincere oraz FaZe Clan. Jednej z tych ekip na pewno nie zobaczymy w Spodku – pytanie tylko której?

CZYTAJ TEŻ:
acoR: Drugie miejsce w Danii nie jest tym, co nas zadowala

W międzyczasie czekają nas też potyczki w finałach górnej części drabinek obu grup. Tutaj nikt nie odpadnie, bo wszystkie cztery składy, które dotarły do tej fazy, mają zagwarantowane miejsce co najmniej w ćwierćfinale. Ale nie wszystkich to zadowala, tym bardziej że nadal wolne pozostają dwa fotele w półfinale, przeznaczone dla triumfatorów zbioru A i B. Chrapkę na nie na pewno mają Fnatic i Astralis oraz G2 Esports i Team Liquid, ale łatwo nie będzie. Zapowiadają się naprawdę wyrównane mecze.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

27 lutego

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 100 Thieves vs Evil Geniuses BO3
12:00 MAD Lions vs mousesports BO3

Finał drabinki wygranych grupy A

15:30 Astralis vs Fnatic BO3

Finał drabinki przegranych grupy A

15:30 Natus Vincere vs FaZe Clan BO3

Finał drabinki wygranych grupy B

19:00 G2 Esports vs Team Liquid BO3

Finał drabinki przegranych grupy B

19:00 100 Thieves/Evil Geniuses vs MAD Lions/mousesports BO3

Polskojęzyczna transmisja z Intel Extreme Masters Katowice 2020 dostępna jest w ESL.TV Polska.

ŚLEDŹ RELACJĘ Z IEM KATOWICE 2020 CS:GO

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzeci dzień IEM Katowice 2020 za nami. Dla niektórych szczęśliwy, dla niektórych niezbyt

Przedostatni dzień fazy grupowej to kolejne chwile radości i smutku wśród uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2020. Kolejne ekipy musiały pożeg...