fot. ESL/Adam Łakomy

Nieoficjalnie: Illuminar prowadzi rozmowy na temat wykupu jedqra z Wisły

Od kilkunastu dni Illuminar Gaming prowadzi wytężone poszukiwania nowych zawodników. I niewykluczone, że te już niedługo przynajmniej częściowo zostaną zakończone.

Według informacji, do której dotarła nasza redakcja, iHG ma prowadzić obecnie zaawansowane negocjacje z Wisłą All in! Games Kraków. Ich tematem ma być Grzegorz „jedqr” Jędras, który miałby załatać jedną z luk powstałych po odsunięciu od zespołu Oskara „oskarisha” Stenborowskiego oraz Daniela „STOMPA” Płomińskiego. Jednocześnie Jędras miałby okazję ponownie spotkać Michała „mono” Gabszewicza, z którym współpracował w przeszłości w x-kom teamie.

CZYTAJ TEŻ:
Zmiany w składzie CS:GO Wisły All in! Dwóch graczy poza drużyną

Gdyby jedqr faktycznie zakończył swoją czteromiesięczną przygodę z Wisłą, Biała Gwiazda znalazłaby się w bardzo trudnej sytuacji. Przypomnijmy, że dopiero co zespół opuścili Piotr „morelz” Taterka i Kacper „kaper” Słoma, co oznaczałoby, że skład ekipy ograniczyłby się tylko do dwóch nazwisk. Na ten moment nie jest do końca jasne, jakie kroki w tej sytuacji podjęłaby sama organizacja, która z uwagi na obowiązki związane m.in. z ESEA MDL nie miałaby zbyt wiele czasu na łatanie dziur.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Illuminar Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Adrian „imd” Pieper – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

acoR: Drugie miejsce w Danii nie jest tym, co nas zadowala

ŚLEDŹ RELACJĘ Z IEM KATOWICE 2020 CS:GO