fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

AVEZ za wielką wodą powalczy o FLASHPOINT, dziś także mecze Polaków w ESEA MDL

Pierwszy wtorek marca to kolejne mecze Polaków w ESEA Mountain Dew League, ale nie tylko one. Rodzimi kibice mają bowiem powody, by z ciekawością śledzić wydarzenia mające miejsce w Los Angeles, gdzie AVEZ Esport walczyć będzie o awans do nowo powstałej ligi FLASHPOINT.

Popularne Ośmiornice swoją przygodę z lanowymi eliminacjami zaczną od meczu z Orgless, czyli stworzonym niedawno miksem, którego członkami są m.in. Pujan „FNS” Mehta oraz Matthew „WARDELL” Yu. Formacja z Ameryki Północnej mimo niewielkiego stażu jeśli chodzi o wspólną grę, zdążyła osiągnąć już pewne sukcesy. Poza promocją do turnieju kwalifikacyjnego do FLASHPOINT w LA udało jej się bowiem dostać także do zamkniętych eliminacji do amerykańskiego Minora. Teoretycznie wygląda więc na to, że to nie AVEZ będzie faworytem tego pojedynku, chociaż podopieczni Jędrzeja „bogdana” Rokity już wcześniej udowadniali, że świetnie czują się, atakując z pozycji outsidera.

CZYTAJ TEŻ:
jedqr dołącza do Illuminar Gaming! mono poza składem?

Fani Illuminar Gaming będą mieć kolejne dwie okazje, by zobaczyć odmieniony skład swojej ulubionej formacji. Ta wczoraj nie zdołała wygrać, ale może dokona tego dziś? Przeszkodzić jej w tym spróbują Movistar Riders oraz inna polska ekipa, Actina PACT. Ponadto w akcji zobaczymy również x-kom AGO. Jastrzębie jak na razie zgromadziły na swoim koncie zaledwie dziewięć punktów i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Jeżeli chcą się z niej wyrwać, to wieczorem muszą postawić się Japaleno i Teamowi Spirit.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

3 marca
17:00 Illuminar Gaming vs Actina PACT BO1 transmisja
18:00 x-kom AGO vs Japaleno BO1 transmisja
19:00 Illuminar Gaming vs Movistar Riders BO1 transmisja
19:30 AVEZ Esport vs Orgless BO1 transmisja
20:00 x-kom AGO vs Team Spirit BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaskoczenia i rozczarowania IEM Katowice 2020

Intel Extreme Masters Katowice 2020 był bez wątpienia jedną z najciekawszych imprez CS:GO ostatnich miesięcy, a może nawet ostatnich lat. Do stolicy G...