STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Jednak nie c0ntact? AcilioN przymierzany do MAD Lions

MAD Lions zredukowało dzisiaj swoją dywizję CS:GO do czterech zawodników, odsuwając od składu Nicolaia „HUNDENA” Petersena. Drużyna nie może zwlekać z ogłoszeniem nazwiska jego następcy, bo już w ten weekend czekają na nią zamknięte kwalifikacje do europejskiego Minora. Zdaniem Jarka „DeKaya” Lewisa stery w duńskiej ekipie przejmie Asger „AcilioN” Larsen. 23-latek pod koniec lutego opuścił główny skład […]

MAD Lions zredukowało dzisiaj swoją dywizję CS:GO do czterech zawodników, odsuwając od składu Nicolaia „HUNDENA” Petersena. Drużyna nie może zwlekać z ogłoszeniem nazwiska jego następcy, bo już w ten weekend czekają na nią zamknięte kwalifikacje do europejskiego Minora. Zdaniem Jarka „DeKaya” Lewisa stery w duńskiej ekipie przejmie Asger „AcilioN” Larsen.

23-latek pod koniec lutego opuścił główny skład Copenhagen Flames, co miało mieć związek z jego rychłym transferem do c0ntact Gaming. Rozmowy pomiędzy graczem oraz amerykańskim klubem stanęły jednak w martwym punkcie, dlatego też przenosiny za ocean nie wydają się obecnie prawdopodobne. Niemniej AcilioN może wyjść z tej sytuacji bez szwanku, bowiem według najświeższych plotek miało się po niego zgłosić MAD Lions, czyli jedenasta siła na świecie. Negocjacje pomiędzy obiema stronami mają znajdować się na bardzo zaawansowanym etapie, wobec czego potwierdzenie ruchu może nadejść w dowolnym momencie.

CZYTAJ TEŻ:
HUNDEN ląduje na ławce MAD Lions!

Jeśli transfer rzeczywiście dojdzie do skutku, pierwszym zadaniem AcilioNa w nowych barwach będzie doprowadzenie Lwów do europejskiego Minora. W nieco dalszej perspektywie od Duńczyków wymaga się również walki o czołowe lokaty we FLASHPOINCIE.

Skład MAD Lions może wyglądać następująco:

  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Rasmus „Sjuush” Beck
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Asger „AcilioN” Larsen
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Z roli analityka do zawodnika. tecek kontynuuje karierę za granicą

Na początku roku Karol "tecek" Kapczyński dołączył do Teamu Brute jako analityk. Na tym jednak jego przygoda za naszą południową granicą się nie zakoń...