fot. Polsat Games

Kto zgarnie ostatnie miejsce w play-offach Ultraligi?

Każdy oczekiwał, że ostatni tydzień pierwszego etapu Ultraligi dostarczy nam sporej dawki wrażeń, te jednak przekroczyły zalecaną dzienną dawkę, co mogło przyprawić o ból głowy. Wczoraj sensacja goniła sensację, ostatecznie zaostrzając sytuację w tabeli przed decydującym dniem zmagań, który przyniesie finalne rozstrzygnięcie, ujawniając nam m.in. ostatniego uczestnika play-offów.

Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy PRIDE, którzy wczoraj zaskoczyli swoją dyspozycją. Dziś jednak zadanie wydaje się znacznie trudniejsze, bo rywalem Orłów będzie AGO ROGUE, które na papierze będzie faworytem. Jednak mając na uwadze wczorajszy dzień, a także fakt, że jest to mecz o wszystko dla PRIDE, to trudno stwierdzić, czego się spodziewać. Godzinę później czekać nas będzie kolejne starcie pomiędzy czołówką klasyfikacji a jej drugim końcem, tym razem naprzeciw siebie staną podopieczni Pawła „delorda” Szabli z K1ck eSports Club oraz reprezentanci Diablo Chairs, dla których, podobnie jak dla PRIDE, jest to ostatnia szansa na walkę o wejście do drugiego etapu rozgrywek.

CZYTAJ TEŻ:
Niespodzianka goniła dziś niespodziankę. Piraci pewni występu w play-offach Ultraligi

Jednostronnego starcia na pewno nie należy oczekiwać po trzecim dzisiejszym meczu, gdzie zobaczymy AVEZ Esport oraz piratesports. Dla wielu to Piraci będą faworytem w tym meczu, szczególnie po wczorajszym triumfie nad K1ck, mimo wszystko nie należy lekceważyć Ośmiornic, które już wielokrotnie pokazały, że potrafią zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Natomiast fazę zasadniczą trzeciego sezonu Ultraligi zakończy mecz devils.one kontra Illuiminar Gaming.

11 marca
17:30 AGO ROGUE vs PRIDE BO1
18:30 K1ck eSports Club vs Diablo Chairs BO1
19:30 AVEZ Esport vs piratesports BO1
20:30 devils.one vs Illuminar Gaming BO1

Wszystkie spotkania Ultraligi możecie śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji na temat ligi znaleźć można też w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CEO NiP-u: Jeśli wrócimy do League of Legends, to dołączymy do topowej ligi [WIDEO]