Ponad 10 tysięcy VAC banów przez ostatnie dwa dni!

Ostatnie dwa dni, tj. wtorek i środa, przyniosły nam prawdziwy wysyp VAC banów nałożonych przez systemy Valve. We wspomnianym okresie blokada nałożona została na ponad 10 tysięcy kont, z czego ponad połowa VAC-ów to dorobek nadal trwającego dnia.

Według danych podanych przez serwis Convars, w ostatni wtorek karę otrzymało 4 139 użytkowników, co stanowiło niemal wyrównanie najwyższego wyniku z ostatniego półrocza – mowa tutaj o 7 grudnia 2019, gdy VAC bany dosięgły 4 363 osób. Niemniej ostatecznie ten wysoki wynik i tak został pobity dziś, bo to właśnie w środę blokadę od Valve otrzymało 6 560 profili. Mowa tutaj o graczach Counter-Strike’a: Global Offensive, ale także i innych produkcji obecnych na Steamie.

Trudno jednak dziwić się takiemu wzrostowi, zwłaszcza że od dłuższego czasu regularnie rośnie liczba osób grających w Counter-Strike’a, który obecnie jest najpopularniejszym tytułem na platformie Valve. Zaledwie cztery dni temu w CS:GO jednocześnie bawiło się aż 952 493 osób, co stanowi najlepszy wynik w całej historii taktycznego FPS-a.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Oczko już nie wygrywa, a co z Jastrzębiem?

"Oczko już nie wygrywa" – to motyw przewodni materiału wideo, w którym Oskar "oskarish" Stenborowski po raz pierwszy pokazał się w koszulce x-kom AGO....