STS
fot. Riot Games

Viper dołącza do gry. To druga oficjalnie zaprezentowana postać VALORANT

Twórcy VALORANTA, strzelanki, której produkcją zajmuje się Riot Games, powoli odsłaniają kolejne karty. Oficjalnie zaprezentowali wszakże drugą postać, jaką będziemy mogli zagrać po wydaniu gry. Jest to Viper – agentka pochodząca z USA. Nieco więcej o samej bohaterce może powiedzieć zaprezentowany przez dewelopera kilkudziesięciosekundowy filmik z urywkami jej gry.

Viper będzie najprawdopodobniej dość mobilną postacią. Agentka ta posługuje się pociskami tworzącymi plamę zadającego obrażenia kwasu, ale może rzucać także emiter gazu, dzięki czemu tworzy trującą chmurę. Jego wyróżniającą umiejętnością będzie tak zwany Toxic Screen, czyli wysoka ściana toksycznego gazu utworzona właśnie przez rozmieszczenie całej linii emiterów. Jak nietrudno się domyślić, także i ult Viper będzie mocno związany z zadymianiem obszaru. W tym przypadku druga postać z VALORANTA utworzy ogromną toksyczną chmurę, a znajdujący się w niej rywale będą dla niej podświetlani.

CZYTAJ TEŻ:
VALORANT oficjalnie prezentuje pierwszego agenta

O umiejętnościach pozostałych agentów więcej przeczytacie pod tym adresem. W tym miejscu można za to zapoznać się z wymaganiami technicznymi do odpalenia gry.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Origen rozegra najbliższą kolejkę LEC z Danii

Dziś władze League of Legends European Championship zakomunikowały, że wiosenny split najważniejszych rozgrywek LoL-a w Europie dokończony zostanie be...