Teamfight Tactics, TFT – wersja mobilna
fot. Riot Games

Znamy datę premiery oraz wymagania sprzętowe Teamfight Tactics na urządzenia mobilne

Teamfight Tactics żyje i ma się dobrze, wobec czego nie powinno nikogo dziwić również to, że Riot Games zdecydował się stworzyć również mobilną wersję popularnego autobattlera, która pozwoli na grę międzyplatformową. TFT Mobile przez ostatnie parę miesięcy było w fazie testów beta, lecz już jutro ujrzy światło dzienne i oficjalnie zawita w sklepach App Store oraz Google Play.

Gracze prosili nas o więcej sposobów na grę w TFT, a my jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia mobilnej wersji, która jest wierna doświadczeniom zapewnianym przez rozgrywkę na komputerze, pamiętając jednocześnie o niuansach i funkcjach optymalizacyjnych, które uwielbiają gracze mobilni – mówi główny menadżer produktu, Dax Andrus.

Premiera TFT Mobile zgrała się w czasie z pojawieniem się w Teamfight Tactics trzeciego zestawu, który rozpocznie nowy sezon rankingowy, wprowadzi nowych bohaterów, cechy, przedmioty, Małe Legendy oraz areny. Na temat wszystkich szczegółów odnośnie do Teamfight Tactics: Galaktyki, bo tak nazywa się najnowszy zestaw w autobattlerze Riotu, więcej możecie przeczytać w poniższym artykule.

CZYTAJ TEŻ: Nadchodzi trzeci zestaw Teamfight Tactics! Tym razem Riot zabierze nas w kosmos

Co zatem z wymaganiami sprzętowymi, które będą kluczowe dla płynnej i bezproblemowej rozgrywki? W przypadku posiadaczy urządzeń korzystających z systemu iOS mobilna wersja Teamfight Tactics będzie działać bez trudności już od wersji iPhone 6s i wyżej. Jeżeli jednak chodzi o użytkowników urządzeń z systemem Android, to sprawy są nieco bardziej skomplikowane. Po pierwsze do obsługiwania mobilnego TFT potrzebny będzie system Android OS 7 lub lepszy. Dodatkowo urządzenie musi dysponować przynajmniej 1,5 GB pamięci RAM, posiadać 64-bitowy chipset, interfejs binarny aplikacji arm64-v8a lub x86_64, a także Open GL ES 3.0 lub wyższy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Wisła All in! wylewa fundamenty pod swój projekt

Można by rzec, że skład Wisły All in! Games Kraków wreszcie otrzymał pełnoprawnego trenera, którym wczoraj został bezrobotny Mariusz „Loord” Cybulski....