Virtus.pro
fot. DreamHack/Alex Maxwell

Fatalna postawa Envy. Zespół MICHA kończy pierwszą fazę Flashpointa bez wygranej

Bardzo krótko trwała przygoda Teamu Envy w pierwszej fazie Flashpointa. Michał „MICHU” Müller i jego zespołowi partnerzy zaliczyli dziś drugą porażkę w rozgrywkach, która oznaczała zajęcie ostatniego miejsca w grupie. Nasz rodak starał się jednak jak mógł, wykręcając najlepsze statystyki w swojej ekipie.

Team Envy 0:2 MIBR
Overpass 6:16 Mirage 3:16  Train

Powiedzieć, że Envy przysnęło na starcie spotkania, to nic nie powiedzieć. Reprezentanci amerykańskiej organizacji zostali w boksach, podczas gdy rywal ruszył z kopyta i mgnieniu oka osiągnął kilkupunktową zaliczkę. Dopiero w 9. rundzie ekipa MICHA zapisała na swoje konto premierowe oczko, a po dołożeniu dwóch kolejnych nastroje w szeregach międzynarodowego składu zaczęły się poprawiać. Ale drużyna Polaka szybko została sprowadzona na ziemię, bo jeszcze przed przerwą kolejny cios wyprowadził MIBR. Brazylijczycy prowadzili więc aż 12:3 do przerwy, co oczywiście stawiało ich w niezwykle komfortowej sytuacji. Ekipę z Kraju Kawy z rytmu nie wyprowadziło nawet nieudane wznowienie gry, bo po oddaniu trzech oczek przeciwnikom Fernando „fer” Alvarenga i koledzy wzięli się ponownie do pracy i po chwili dopięli swego.

CZYTAJ TEŻ:
Izako Boars znowu w komplecie! Trzej gracze dołączają do zespołu CS:GO

Rywalizacja na wybranym przez Envy Mirage’u zaczęła się udanie dla formacji Müllera, bo ta zgarnęła pistoletówkę. Niemniej na tym dobre wiadomości się zakończyły. Z każdą upływającą minutą drużyna występująca z trenerem w składzie zaczynała coraz bardziej się gubić i w żaden sposób nie potrafiła przeforsować obrony rywali. Sztuka ta wreszcie się udała, ale ekipa naszego rodaka była w stanie tylko jednorazowo zaskoczyć rywala. Wobec tego kolejne rundy znów przebiegały pod dyktando MIBR, które ostatecznie po pierwszej połowie, podobnie jak na pierwszej lokacji, prowadziło 12:3. Tym razem Envy po przerwie nie podjęło jednak nawet walki i w bardzo kiepskim stylu poniosło porażkę wynikiem 0:2.

W walce podczas pierwszej fazy Flashpointa liczy się jeszcze jeden Polak – Karol „rallen” Rodowicz. 25-latek pełniący rolę stand-ina w c0ntact Gaming wraz z kompanami podejmą w niedzielę o godzinie 21 HAVU Gaming. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars znowu w komplecie! Trzej gracze dołączają do zespołu CS:GO

Jeszcze w styczniu Izako Boars zapowiedziało testy, których celem miała być odbudowa drużyny CS:GO. Skład reprezentujący organizację Piotra "izaka" Sk...