fot. materiały prasowe

Polski oddział Def Jam Recordings zapowiada turniej CS:GO

Prawdopodobnie jeszcze sporo tygodni minie, nim będziemy mogli swobodnie wyjść z domów, nic więc dziwnego, że coraz więcej firm stara się w jakiś sposób zagospodarować czas tym, którzy mogą nie mieć za bardzo pomysłu, co robić. Tym razem z taką inicjatywą wyszło m.in. Def Jam Recordings.

Polski oddział legendarnej hip-hopowej wytwórni przy wsparciu firmy SAJKO zapowiedział bowiem organizację turnieju Counter-Strike: Global Offensive. W zmaganiach weźmie udział w sumie szesnaście formacji – trzynaście z nich dołączy do stawki dzięki zapisom, które ruszają 24 marca. Pozostała trójka to natomiast składy zaproszone, w których występować będą m.in. artyści zrzeszeni z Def Jam Recordings Poland. Zawody rozpocznie faza grupowa, podczas której w czterech grupach toczone będą zmagania z zastosowaniem drabinki podwójnej eliminacji ze spotkaniami BO1. Z kolei faza pucharowa to już drabinka pojedynczej eliminacji z meczami BO3.

Def Jam CS:GO Cup by SAJKO transmitowane będzie na oficjalnym koncie wytwórni na Twitchu. Za komentarz odpowiadać będą Łukasz „prawus” Ganczewski oraz Olek „vuzzey” Kłos. Łączna pula pieniężna imprezy wyniesie tysiąc złotych, a ponadto przewidziano także nagrody rzeczowe w postaci 20 płyt artystów z katalogu Def Jam Recordings Poland. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, które dostępne jest pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gwint w końcu na Androidzie – wiedźmińska karcianka już dostępna

Brak Gwinta na urządzeniach mobilnych to jeden z głównych zarzutów, jakie fani wiedźmińskiej karcianki wystosowywali w stosunku do CD PROJEKT RED. Dla...