Po nieudanym sezonie Ultraligi w wykonaniu PRIDE na zmiany w składzie nie trzeba było długo czekać. W ostatni piątek Orły ogłosiły rozstanie z dwójką graczy oraz trenerem, który był odpowiedzialny za wyniki przez całą fazę zasadniczą. Dzisiaj z kolei organizacja Piotra "neqsa" Lipskiego zaprezentowała zawodników obsadzających powstałe wakaty, jak również nowego szkoleniowca ekipy.

Tym razem w składzie nie zobaczymy już importów – przynajmniej na nadchodzące baraże mistrzostw Polski w League of Legends. Nowym toplanerem zespołu będzie znany na krajowej scenie Miłosz "Raven" Domagalski. W ostatnich kilku miesiącach Raven reprezentował barwy Teamu Queso, walczącego m.in. w LVP Superliga Orange. Jego drużyna zajęła piąte miejsce w sezonie zasadniczym, co dało jej awans do fazy pucharowej, gdzie jednak odpadła już w pierwszej rundzie. Choć Domagalski wciąż jest zawodnikiem Queso, może wspomóc PRIDE w walce o utrzymanie w Ultralidze.

CZYTAJ TEŻ:
Kolejne zmiany w PRIDE. Orły przystąpią do baraży Ultraligi w nowym składzie

Oprócz niego do zespołu dołączył Witold "Diagu" Nypel, którego w lutym mogliśmy oglądać w czołowych włoskich rozgrywkach LoL-a, ale nie odniósł tam większych sukcesów. W ostatnim czasie natomiast grał w zespole "KDA to nie jedyna statystyka", walczącym o miejsce w zamkniętych eliminacjach do Ultraligi. Jeszcze przed osiągnięciem tego celu jego miejsce zajął Adrian "Kaaka" Bednarczyk, co zmusiło Diagu do ponownego poszukiwania zespołu. Ostatecznie dołączył on do PRIDE, w którym będzie grał przynajmniej na czas baraży. Razem z nim szeregi Orłów zasilił również trener "KDA to nie jedyna statystyka" – Jakub "Nejvi" Kupisz.

Tak prezentuje się skład PRIDE na nadchodzące baraże Ultraligi:

Miłosz "Raven" Domagalski
Witold "Diagu" Nypel
Marcin „Warszi” Surała
Damian „Dambaj” Bajor
Kamil „KMŚ” Pękacki
Jakub "Nejvi" Kupisz

Na ten moment data baraży pozostaje zagadką. Do rozstrzygnięcia wciąż pozostała lista ich uczestników – na chwilę obecną znamy trzy z czterech drużyn, które powalczą o miejsce w czwartym sezonie Ultraligi. Oprócz broniących swojego miejsca PRIDE oraz Diablo Chairs w barażach zobaczymy również TEAM #OPTIONS, gdzie grają m.in. Mateusz "vvarion" Pieńkosz oraz Wojciech "Lewus" Strykowski. Ostatni slot przypadnie w udziale Mieszance Studenckiej, Illuminar Gaming Academy lub Próbie Numer 3, a o tym, kto go zgarnie, przekonamy się w niedzielę 29 marca.