STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kolejne zmiany w PRIDE. Orły przystąpią do baraży Ultraligi w nowym składzie

Podczas fazy zasadniczej trzeciego sezonu Ultraligi PRIDE ciągle szukało recepty na sukces, dokonując kolejnych zmian w wyjściowej piątce. Żadna z roszad nie pomogła jednak Orłom zagwarantować miejsca w play-offach czołowych polskich rozgrywek League of Legends, w wyniku czego PRIDE będzie musiało powalczyć o utrzymanie w najważniejszych krajowych rozgrywkach. Do tej walki przystąpi jednak w jeszcze […]

Podczas fazy zasadniczej trzeciego sezonu Ultraligi PRIDE ciągle szukało recepty na sukces, dokonując kolejnych zmian w wyjściowej piątce. Żadna z roszad nie pomogła jednak Orłom zagwarantować miejsca w play-offach czołowych polskich rozgrywek League of Legends, w wyniku czego PRIDE będzie musiało powalczyć o utrzymanie w najważniejszych krajowych rozgrywkach. Do tej walki przystąpi jednak w jeszcze innym składzie.

Dzisiaj włodarze PRD ogłosili rozstanie z dwoma zawodnikami oraz trenerem głównej piątki. Zespołem nie będzie się dłużej opiekował Mateusz „Kiao” Sujdak, który został ogłoszony pierwszym szkoleniowcem jeszcze w styczniu, czyli przed startem fazy zasadniczej Ultraligi. Inaczej sprawa ma się ze wspomnianymi dwoma graczami, bo ci dołączyli już w trakcie trwania ligi. Mowa tu o Ashleyu „Riftym” Mayesie oraz Oliverze „Raxhym” Hovstadiusie – zastąpili oni odpowiednio Kamila „LeQu” Rosika na górnej alei oraz Szymona „Kannę” Kawęckiego w dżungli tuż przed startem czwartego tygodnia rozgrywek ligowych.

CZYTAJ TEŻ:
Diablo Chairs stawia krok w tył. Skład LoL-a traci pracodawcę

Nie zagrają oni jednak podczas samej walki o utrzymanie. W niej najprawdopodobniej zobaczymy trójkę pozostałych zawodników PRIDE, czyli grającego na środkowej linii Marcina „Warsziego” Surałę oraz duet z dolnej linii w postaci Damiana „Dambaja” Bajora i Kamila „KMŚ-a” Pękackiego. Dwóch pozostałych graczy powinniśmy poznać w najbliższym czasie. Tak na chwilę obecną prezentuje się skład PRIDE na nadchodzące baraże poprzedzające czwarty sezon Ultraligi:

Marcin „Warszi” Surała
Damian „Dambaj” Bajor
Kamil „KMŚ” Pękacki

Data startu baraży nie jest na chwilę obecną znana. Udział w nich oprócz PRIDE wezmą również broniące swojego miejsca Diablo Chairs (choć koniec końców DCH w czwartym sezonie Ultraligi i tak pewnie nie zobaczymy, bo organizacja postanowiła – przynajmniej na jakiś czas – wycofać się z działalności na esportowej scenie). Stawkę dopełnią dwie formacje z zamkniętych kwalifikacji, które zakończą się w niedzielę 29 marca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

smooya ląduje na ławce Chaos. "Przez sytuację z COVID-19 muszę wrócić do Wielkiej Brytanii"*

Zamieniając BIG na Chaos Esports Club Owen "smooya" Butterfield snuł wielkie plany. 20-latek będzie jednak musiał odłożyć je w czasie z uwag...