fot. fb.com/pompateamofficial

Startują play-offy SECTOR: MOSTBET, Pompa podejmie ESPADĘ

Pompa Team staje do walki w fazie pucharowej SECTOR: MOSTBET Season 2, w której na początek zmierzy się z rosyjską ESPADĄ w półfinale górnej drabinki. Grzegorz „grzes1x” Bianga i kompani mają szansę już tego popołudnia zameldować się w najlepszej trójce internetowego turnieju.

Pompa Team vs ESPADA
15:00 (BO3)

Nadwiślański skład CS:GO ma za sobą całkiem przyzwoity okres. Podczas lana w Szwajcarii nie udało się wprawdzie wywalczyć tego, co zakładano, jednak podczas kwalifikacji do europejskiego Minora Pompa pokusiła się o niejedną niespodziankę, co zaprocentowało awansem w Rankingu polskich drużyn CS:GO. Teraz drużyna dowodzona przez Łukasza „splawika” Jahnsa piastuje nawet miejsce w czołowej piątce zestawienia, a to nie byłoby prawdopodobnie możliwe, gdyby nie udana rywalizacja podczas fazy grupowej SECTOR: MOSTBET. Polacy zajęli wszakże drugą pozycję w swojej grupie, dzięki czemu możemy oglądać ich w play-offach internetowych rozgrywek. Po drodze odprawili z kwitkiem chociażby HellRaisers.

CZYTAJ TEŻ:
Rusza druga faza Flashpointa. Drużyna MICHA wraca do akcji w pełnym składzie

Dziś piątkę z naszego kraju czeka pojedynek z triumfatorem grupy A, ESPADĄ. Drużyna z Europy Wschodniej to obecnie 61. siła świata, jeśli trzymamy się klasyfikacji prowadzonej przez portal HLTV. Dmitriy „Dima” Bandurka i spółka niedawno z powodzeniem walczyli o Minora CIS, kończąc zmagania tylko z jedną porażką. Oczywiście z uwagi na przełożenie najważniejszego turnieju w kalendarzu na jesień nie ma pewności co do tego, czy Rosjanie zachowają swoje miejsce na zawodach w Rio de Janeiro. Biorąc to pod uwagę, trzeba powiedzieć, że PT czeka ciężka przeprawa, ale zadanie jest jak najbardziej możliwe do wykonania.

Początek spotkania planowo ma nastąpić o 15:00. Transmisję w języku rosyjskim będzie można śledzić pod tym linkiem. Warto przypomnieć, że w puli turnieju rozgrywanego online znalazło się 10 tysięcy dolarów, jednak całość tej kwoty zostanie rozdysponowana pomiędzy finalistów imprezy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza druga faza Flashpointa. Drużyna MICHA wraca do akcji w pełnym składzie

Po kilkudniowej przerwie powracają rozgrywki Flashpointa. Choć wokół ligi CS:GO dzieją się niestworzone rzeczy, jaką chociażby jest niedoszła transakc...