fot. twitter.com/dignitas

Trwa drugi etap Flashpointa, do gry wracają m.in. Dignitas i MIBR

Za nami pierwsze mecze grupy A w ramach drugiego etapu Flashpointa. Na tym jednak nie koniec emocji – dziś do gry wchodzi bowiem grupa B, w której znajdziemy m.in. weteranów światowych scen z MIBR oraz Dignitas.

Dignitas vs Gen.G Esports
18:00 (BO3)

W przypadku ekipy złożonej z czterech Szwedów oraz wspierającego ich awaryjnie Słowaka możemy mówić o pewnym rozczarowaniu. Dignitas nie zawojowało bowiem pierwszego etapu rozgrywek i w swojej grupie zajęło dopiero trzecie miejsce, za Cloud9 oraz Orgless. Nie żeby najbliższy rywal podopiecznych Robina „Fifflarena” Johanssona wypadł lepiej, bo Gen.G Esports także stanęło na najniższym stopniu podium swojego zbioru. Jeżeli jednak mielibyśmy typować faworyta nadchodzącego pojedynku, to byliby to raczej Hansel „BnTeT” Ferdinand i spółka, którzy zdążyli w tym roku odnieść już jakikolwiek lanowy sukces i zatriumfowali podczas DreamHack Open Anaheim 2020.

MIBR vs Orgless
21:00 (BO3)

Ciekawie zapowiada się drugie sobotnie starcie, podczas którego zwycięzca grupy B zagra z wicemistrzem grupy C. A mało kto chyba spodziewał się, że zarówno pogrążony w kryzysie MIBR, jak i sklecone stosunkowo niedawno Orgless zaprezentują się podczas pierwszej fazy tak dobrze. Ale zaprezentowały się, przez co teraz spoczywać będzie na nich znacznie większa presja, by powtórzyć wcześniejsze wyniki. A o to zapewne łatwo nie będzie, tym bardziej że już dziś jedna z ekip wyczerpie limit błędu i spadnie do dolnej drabinki swojego zbioru. Pytanie tylko, kto to będzie – teoretycznie większe szanse na zwycięstwo mają Gabriel „FalleN” Toledo i spółka, ale Flashpoint już wcześniej potrafił nas zaskakwiać.

Oba mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade, Fnatic, LEC 2020 Spring Split

Pora na ostatni akcent fazy zasadniczej wiosennego splitu LEC, Polacy walczą o wyższe pozycje

Przed nami ostatni dzień fazy zasadniczej wiosennej odsłony League of Legends European Championship. Mimo że wiemy już, które zespoły zapewniły sobie...