Jankos, G2 Esports, LEC 2020 Spring Split
fot. Riot Games/Michał Konkol

G2 miażdży Misfits na koniec sezonu regularnego LEC

G2 Esports wspaniale zakończyło udany sezon regularny League of Legends European Championship 2020 Summer i w całkiem zabawnej grze pokonało Misfits Gaming. Fenomenalny mecz zaliczył Marcin „Jankos” Jankowski, który nie umarł ani razu.

G2 Esports
1:0 Misfits Gaming
Wunder
Bard
Dan Dan
Teemo
Jankos
Shyvana
Razork
Ornn
PERKZ
Zed
Febiven
LeBlanc
Caps
Aatrox
Bvoy
Quinn
Mikyx
Swain
denyk
Annie

Pierwsza krew została przelana przez Mihaela „Mikyxa” Mehle, który z powodzeniem zdołał wyeliminować przeciwnego botlanera. Dodatkowo chwilę później wspierający G2 dołożył kolejne zabójstwo, dzięki czemu jego formacja uzyskała sporą przewagę. Dodatkowo Samurajowie zdecydowali się także na zaatakowanie górnej alejki, gdzie posłali dwóch rywali do piachu. Jankos i spółka bawili się grą i eliminowali rywali raz za razem, dzięki czemu zgarnęli dwa smoki oraz wypracowali sobie trzy tysiące złota przewagi po kwadransie rozgrywki.

CZYTAJ TEŻ:
Wiele zabawy i sensacyjny triumf Vitality nad Fnatic w LEC

Bardzo trudno opisać to, co działo się później. G2 Esports absolutnie zdominowało swoich przeciwników, a w całym chaosie najlepiej odnalazł się polski dżungler, który ciągle nękał rywali swoją Shyvaną. Z tego powodu różnica w finansach w 22. minucie przekroczyła dziesięć tysięcy sztuk kruszcu. Mistrzowie Europy nie przejmowali się Nashorem, gdyż skupili się po prostu na zabijaniu przeciwników. W 24. minucie unicestwili całą przeciwną formację i zakończyli rozgrywkę.

Było to ostatnie spotkanie sezonu regularnego LEC. Więcej szczegółowych informacji na temat wiosennej rundy LEC 2020 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro jednym z uczestników turnieju współorganizowanego przez StarLaddera

W obliczu braku możliwości zorganizowania turniejów lanowych środowisko CS:GO stara się wypełnić tę lukę zmaganiami online. Tych, jak na standardy wsp...

>