STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Zamknięte kwalifikacje do 4. sezonu Ultraligi za nami. Wiemy, kto zagra w barażach

Po wielu tygodniach zmagań zakończyły się kwalifikacje do czwartego sezonu Ultraligi. Pierwszym zespołem, który awansował do Turnieju Promocyjnego był TEAM #OPTIONS, a wczoraj do drużyny Wojciecha „Lewusa” Strykowskiego dołączyła Próba nr 3.

Co kryje się pod tajemniczą nazwą Próby nr 3? Mowa tutaj o formacji złożonej z doświadczonych na polskiej scenie zawodników, którzy mieli już okazję grać w Ultralidze (Kamil „xCharm” Linchard w barwach Valkirii Esport oraz PRIDE, a także Kamil „Chosii” Chosa w Piaście Gliwice Esport, Indictive i Wiśle Płock), bądź byli bardzo blisko awansu do niej. Ostatnim przeciwnikiem Próby nr 3 na drodze do Turnieju Promocyjnego było Illuminar Gaming Academy, które wbrew przewidywaniom doprowadziło do niezwykle zaciętego pojedynku ostatecznie zakończonego wynikiem 2:1 na korzyść triumfatorów otwartych kwalifikacji.

CZYTAJ TEŻ:
Sensacja za wielką wodą! Team Liquid nie zagra w play-offach LCS

W samym Turnieju Promocyjnym czekają już Diablo Chairs i PRIDE. Orły dzięki wyższej pozycji w tabeli na koniec sezonu zasadniczego Ultraligi mają prawo do wyboru swojego przeciwnika i dziś ogłoszą, z kim będą się mierzyć.

W takich składach do starcia z ultraligowymi spadkowiczami podejdą zespoły z kwalifikacji:

TEAM #OPTIONS

Piotr „kfcgenerous” Suchy
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Wojciech „Lewus” Strykowski
Kim „Primacy” Kroon
Dominik „Zamulek” Biela
Konrad „Kaseko” Szewczak
Kinan „Protect” Masri

Próba nr 3

Bartosz „Sater” Szabliński
Patryk „Kermys” Wojewódzki
Kamil „Chosii” Chosa
Paweł „Crykee” Stępień
Kamil „xCharm” Linchard
Michał „WillTheScout” Hałacz

Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące transmisji Turnieju Promocyjnego. Najprawdopodobniej wszystko będzie można zobaczyć na antenie Polsat Games, w telewizji i na platformach cyfrowych, jednak dokładna data spotkań nie jest jeszcze znana.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Weź udział w Grarantanna Cup – w tym tygodniu sześć turniejów eliminacyjnych

Pod koniec ubiegłego tygodnia Ministerstwo Cyfryzacji oficjalnie zapowiedziało cykl rozgrywek o nazwie Grarantanna Cup. Te powstaną przy współpracy z...