STS
fot. twitter.com/nV_KhangFu

Flashpoint: MICHU i spółka zagrają dziś o finał grupy A

Od zwycięstwa swoją przygodę z drugim etapem Flashpointa rozpoczął Team Envy. Zespół Michała „MICHA” Müllera kilka dni temu pokonał jednego z triumfatorów etapu pierwszego, Cloud9, i postawił pierwszy krok na drodze do wygrania swojej grupy. Najpierw jednak musi poradzić sobie także z dzisiejszą przeszkodą. A tą będzie HAVU Gaming, które podczas swojego pierwszego meczu w drugiej […]

Od zwycięstwa swoją przygodę z drugim etapem Flashpointa rozpoczął Team Envy. Zespół Michała „MICHA” Müllera kilka dni temu pokonał jednego z triumfatorów etapu pierwszego, Cloud9, i postawił pierwszy krok na drodze do wygrania swojej grupy. Najpierw jednak musi poradzić sobie także z dzisiejszą przeszkodą.

A tą będzie HAVU Gaming, które podczas swojego pierwszego meczu w drugiej fazie grupowej rozprawiło się z Copenhagen Flames. Co ciekawe, w poprzedniej fazie zmagań Finowie mieli już okazję zmierzyć się z innym Polakiem, Karolem „rallenem” Rodowiczem i wówczas to właśnie oni byli górą, ogrywając c0ntact Gaming 2:1. Generalnie zresztą w ubiegłym tygodniu wypadli lepiej niż ich najbliższy przeciwnik, toteż trudno się dziwić, że dziś uchodzić będą za faworyta. Finalnie jednak trudno przewidzieć końcowy wynik, tym bardziej że słaba postawa Envy w pierwszym etapie może być myląca. Wówczas formacja z Ameryki Północnej musiała grać przy wsparciu trenera, ale od początku drugiej fazy Flashpointa gra w komplecie, bo Kaleb „moose” Jayne uzyskał już zezwolenie na wjazd na terytorium USA.

CZYTAJ TEŻ:
Zespół rallena lepszy od FPX – udany start c0ntact w drugim etapie Flashpointa

Omawiany wyżej pojedynek dopiero o godzinie 22 polskiego czasu. Trzy godziny wcześniej na serwerze zameldują się natomiast wspomniane Copenhagen Flames i Cloud9. Dla jednej z tych formacji przygoda z drugą fazą Flashpointa zakończy się już dziś. Co więcej, jeśli porażkę poniosą Duńczycy, to definitywnie pożegnają się oni z rozgrywkami, bo kilka tygodni wcześniej także zostali wyeliminowani już po dwóch seriach starć. Z kolei podopieczni Tiaana „T.c” Coertzena nawet w wypadku ewentualnej przegranej nadal będą liczyć się w grze o play-offy, a to za sprawą bardzo dobrego występu przed kilkunastoma dniami, gdy wygrali grupę C.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

31 marca

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:00 Copenhagen Flames vs Cloud9 BO3

Finał drabinki wygranych grupy A

22:00 HAVU Gaming vs Team Envy BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Flashpoint na Twitchu. Po więcej informacji na temat Flashpoint Season 1 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niegdyś o mistrzostwo, teraz o EU Masters – devils.one podejmie dziś akademię Rogue

Dwa ostatnie sezony Ultraligi przynosiły te same pojedynki w tygodniu wieńczącym play-offy. Najpierw devils.one mierzyło się z Illuminar Gaming w walc...