fot. ESL/Bart Oerbekke

Polska eskadra zaprezentuje rozgrywkę w VALORANT. NEO, TaZ i izak częścią ekipy

Choć VALORANT to produkcja, która jeszcze przez długi czas znajdować się będzie w fazie testów, to esportowa społeczność na całym świecie już dziś będzie mogła obejrzeć pierwsze oficjalne starcia na serwerach. A wszystko za sprawą pokazowych pojedynków, które odbyły się w ubiegły weekend i dziś zostaną pokazane na Twitchu. Co najważniejsze, całą zabawę zainauguruje w pełni polska piątka, i to stworzona z nie byle jakich nazwisk! Do tego przejdziemy jednak za moment…

Zacznijmy od prostych faktów – kilka dni temu Riot Games zorganizowało ogólnoświatowe testy swojego nowego FPS-a, w których udział wzięła mieszanka esportowych osobistości z wielu kręgów. I tak oto swoich sił w VALORANCIE mogli spróbować chociażby dziennikarze, streamerzy oraz profesjonalni gracze. To właśnie przedstawiciele dwóch ostatnich wspomnianych grup już dziś od 19:00 prowadzić będą na swoich kanałach na Twitchu premierowe, nagrane wcześniej, transmisje, przy pomocy których każdy z nas będzie miał szansę zdobyć przepustkę do ruszającej w najbliższy wtorek bety gry.

CZYTAJ TEŻ:
Poradnik: Jak i gdzie dostać dostęp do bety VALORANTA?

Nie zabraknie też czysto esportowych emocji, a to za sprawą Twitch Rivals. W zmaganiach tych zobaczymy łącznie pięć rozstrzygniętych już potyczek 5vs5, w których udział wzięło dziesięć ekip. Jedną z nich jest polski zespół gwiazd, w którym znaleźli się Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „NEO” Kubski, Piotr „izak” Skowyrski, Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Jakub „Lothar” Szygulski. Rywalem rodzimej formacji była międzynarodowa mieszanka, w której próżno jednak szukać aż tak znanych nazwisk. Ten mecz obejrzeć będziecie mogli już o 19:00; niecałą godzinę później rozpocznie się natomiast transmisja kolejnego spotkania, w którym z polskich graczy wystąpił jedynie Lothar.

Tak prezentuje się harmonogram europejskiej części dzisiejszego Twitch Rivals:

3 kwietnia
19:00 TaZ
NEO
izak
Lothar
PAGO
vs Noizeeh
Stormen
GDolphn
Forsen
Orb
BO1
19:40 Lothar
OnScreen
Forsen
Noizeeh
GDolphn
vs Azox360
Gotaga
PMLeek
Mickalow
moman
BO1
20:20 dhalucard
Trilluxe
Zander
aSmoogl
HighScoreHeroes
vs Mysca
Hammehow
Stylosa
Ryan
Central
Valkia
BO1

Przypominamy, iż wszystkie powyższe mecze obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanałów na Twitchu każdego z uczestników. Dodatkowo transmisja będzie dostępna także na oficjalnym kanale Twitch Rivals.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar ściąga posiłki – Snax, Vegi i mouz wspomogą drużynę w kolejnych miesiącach

W Illuminar Gaming trwa okres przejściowy. Roszady, do których doszło jeszcze w lutym, oraz podjęte po nich kroki jak dotychczas nie przyniosły oczeki...

>