fot. Activision

Aktualizacja CoD: Warzone – nowe bronie, operator i tryb składów czteroosobowych

Dzisiejszego poranka na serwerach Call of Duty: Warzone pojawiła się nowa aktualizacja. Wraz z nią w grze od Activision i Infinity Ward rozpoczął się najnowszy, trzeci już sezon, który przynosi ze sobą nową zawartość dla popularnego battle royale’a.

Największą nowością jest dodanie do gry trybu Quads, w którym gracze będą mogli rywalizować w czteroosobowych składach. Jednocześnie deweloperzy gry ponownie zwiększyli cenę skrzyni z uzbrojeniem, tym razem z 8,5 do 10 tysięcy dolarów, i zapowiedzieli, że w trakcie trzeciego sezonu zobaczymy nowe tryby gry i playlisty, które będą zmieniać dostępność wybranego uzbrojenia dla meczów. Przykładem będzie tryb „Lunety i bronie rozrzutowe”, który będzie zawierał wyłącznie shotguny oraz karabiny snajperskie.

CZYTAJ TEŻ:
Aktualizacja CoD: Warzone – cztery nowe bronie, zwiększona cena skrzyni z uzbrojeniem

Twórcy Warzone’a przygotowali także dwie nowe bronie, które będą dostępne dla graczy zarówno na ziemi, jak i w skrzyniach z zaopatrzeniem, konkretnie samopowtarzalny karabin wyborowy SKS oraz półautomatyczny pistolet Renetti. Nowa aktualizacja przynosi też dużą zmianę co do łupu dostępnego w grze. Każdą z broni będzie można teraz znaleźć zarówno w wersji z tłumikiem, jak i bez wyciszenia. Wraz z najnowszym sezonem, w CoD-zie: Warzone pojawi się także nowy operator – Alex, którego poznaliśmy w trakcie kampanii najnowszego Modern Warfare.

Dodatkowe informacje na temat najnowszej aktualizacji do Call of Duty: Warzone można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Games Clash zawiesza organizację swoich imprez CS:GO

Inaczej być po prostu nie mogło – Games Clash Arena 2020 w Gliwicach oraz Games Clash Masters 2020 w Gdyni nie odbędą się w zapowiadanych wcześniej te...