fot. ESL/Jak Howard

TeSeS przenosi się do Heroic, Copenhagen Flames prezentuje następcę

Po telenoweli związanej z niedoszłym transferem do FunPlus Phoenix byli gracze Heroic wrócili na swoje miejsce, jednak skład od razu został uszczuplony o dwa nazwiska. Dzisiaj organizacja wykonała pierwszy krok w kierunku skompletowania kadry, potwierdzając, że doszła do porozumienia z Copenhagen Flames w sprawie transferu René „TeSeSa” Madsena. Nie wiemy, za jaką dokładnie kwotę 19-latek zmienił barwy, natomiast jego dotychczasowy pracodawca poinformował, że chodzi o rekordową sumę w historii klubu.

Madsen stał się pełnoprawnym członkiem Copenhagen Flames w listopadzie ubiegłego roku, po tym, jak śpiewająco przeszedł przez miesięczny okres próbny. Były gracz OpTic Gaming równie dobrze radził sobie także w kolejnych tygodniach, prowadząc drużynę do zwycięstwa w drugim sezonie United Masters League oraz awansu na europejskiego Minora, który został osiągnięty kosztem… Heroic. Teraz TeSeS otrzymuje drugą szansę w czołowym duńskim zespole, który przed niedawnymi roszadami okupował okolice środka drugiej dziesiątki rankingu.

Jestem niesamowicie wdzięczny Copenhagen Flames za danie szansy na udowodnienie mojej wartości. Byłem zadowolony z gry w tym zespole i życzę mu wszystkiego dobrego w przyszłości. Bez moich kolegów i samej organizacji nie byłbym w tym samym miejscu, co teraz. Nie mogę doczekać się kolejnego kroku w mojej karierze, jakim będzie gra dla Heroic – przekazał Madsen. W ciepłych słowach o nowym nabytku Heroic wypowiedział się dyrektor generalny tejże organizacji, Erik Askered. – Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem do rywalizacji, a Rene wpasowuje się w to, czego obecnie szukamy. Jest młody, świetnie strzela i jest bardzo wszechstronny. Jest zawodnikiem, którego obserwowałem od dłuższego czasu i świetnie mieć go w naszym zespole.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że następcą TeSeSa w Copenhagen Flames został Jonas „Queenix” Dideriksen. 20-latek ma na swoim koncie zwycięstwo w pierwszym sezonie GAMERZ, które nie było jednak premiowane angażem w profesjonalnej organizacji, tak jak to miało miejsce w przypadku drugiej odsłony show. Dopiero w tym roku na koncie Queenixa zaczęły pojawiać się poważne pieniądze za grę w CS:GO – pod koniec stycznia Team Singularity przygarnął pod swoje skrzydła mix water gamers, do którego należał Dideriksen.

Skład Heroic wygląda teraz tak:

 • Johannes „b0RUP” Borup
 • Casper „cadiaN” Møller
 • Martin „stavn” Lund
 • René „TeSeS” Madsen
 • Frederik „LOMME” Nielsen – trener
Skład Copenhagen Flames wygląda teraz tak:

 • Asger „Farlig” Jensen
 • Magnus „Nodios” Olsen
 • Rasmus „HooXi” Nielsen
 • Ismail „refrezh” Ali
 • Jonas „Queenix” Dideriksen
 • Daniel „vorborg” Vorborg – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogromna oglądalność premiery zamkniętej bety VALORANTA

VALORANT to gra, która nie schodzi z ust fanów w przeciągu ostatnich kilku tygodni. O zainteresowaniu graczy najnowszą produkcją Riot Games najlepiej...