STS
fot. twitter.com/agorogue

Polacy poznali rywali w głównym turnieju EU Masters. AGO powalczy z drużyną Erdote

Już za niespełna dwa tygodnie kolejni zawodnicy z Polski rozpoczną swoją przygodę z wiosenną edycją European Masters 2020. Wielkimi krokami zbliża się bowiem turniej główny, w którym zobaczymy dwie składy z polskiej ligi oraz dwa zespoły, których członkami są nasi rodacy.

Dziś dowiedzieliśmy się, że niektórzy z nich o awans do play-offów rywalizować będą bezpośrednio. Taka sytuacja będzie mieć miejsce w grupie B, w której znaleźli się m.in. triumfatorzy ostatniego sezonu Ultraligi z AGO ROGUE. Naprzeciwko podopiecznych Alexeya „Sharkza” Tarandy stanie m.in. Vodafone Giants, którego reprezentantem od początku tego roku jest znany z devils.one Robert „Erdote” Nowak. 20-latek i jego koledzy do gry przystępują jako mistrzowie wiosennego splitu SuperLiga Orange 2020.

CZYTAJ TEŻ:
Nadchodzi patch 10.8 w LoL-u. Kolejne nerfy Setta i Apheliosa oraz istotne zmiany dżungli

W grupie C znajdziemy z kolei K1ck Neosurf, które przez fazę play-in przebrnęło, przegrywając po drodze tylko jeden mecz. Tym razem jednak może być trudno o powtórzenie takiego bilansu, bo ekipie Marcina „iBo” Lebudy przyjdzie mierzyć się chociażby z Movistar Riders oraz akademią FC Schalke 04. Ponadto nie można też zapominać o Wojciechu „Tabasko” Kruzie, który niedawno mógł świętować ze swoim YDN Gamers mistrzostwo Włoch, dzięki któremu teraz będzie mógł w grupie A podjąć m.in. GamersOrigin oraz akademię Excel Esports.

Podział na grupy podczas turnieju głównego prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

BT Excel GamerLegion AGO ROGUE Defusekids
GamersOrigin YDN Gamers LDLC OL Vodafone Giants

Grupa C

Grupa D

K1ck Neosurf Movistar Riders Energypot Wizards eSuba
FC Schalke 04 Evolution Team Singularity Fnatic Rising mousesports

Polskojęzyczna transmisja z wybranych spotkań oglądać będzie można za pośrednictwem Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczna transmisja prowadzona będzie z kolei na kanale Riot Games. Po więcej informacji na temat wiosennej edycji European Masters 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired, Rogue, LEC 2020 Spring Split

Koniec marzeń Vandera i Inspireda. Rogue odpada z play-offów LEC

Po naprawdę emocjonującej serii BO5 Origen pokonało Rogue 3:1 i awansowało do kolejnej rundy play-offów League of Legends European Championship. Tam n...