STS
fot. Riot Games

Riot wysłuchał próśb graczy VALORANTA – od teraz większa przepustowość serwerów

Riot Games od samego startu zamkniętej bety swojej najnowszej produkcji, VALORANTA, nie chce pozostawać niewzruszone na uwagi oraz żądania społeczności graczy. Przykładem takich działań może być wprowadzona tej nocy aktualizacja, dzięki której możliwości przepustowe serwerów zostały zwiększone o 25% – a to bez wątpienia oznacza, że nadal możemy spodziewać się dropów kluczy dających dostęp do taktycznego FPS-a.

CZYTAJ TEŻ:
Jak i gdzie dostać dostęp do bety VALORANTA?

To oczywiście doskonała informacja szczególnie dla osób nadal oczekujących na swoją przepustkę do bety tytułu, który jeszcze przed oficjalną premierą wypada uznać za ogromny sukces. Niemniej, jak widać, przedstawiciele Riotu nie osiadają na laurach, tylko robią wszystko, by sprostać popytowi i uszczęśliwić jak największą liczbę graczy. Deweloperzy w opublikowanym w nocy wpisie na Twitterze przypomnieli także o podstawowej zasadzie losowania kluczy – nie trzeba bez przerwy oglądać transmisji z grą, wszakże nawet gdy jesteśmy offline, możemy otrzymać dostęp do wersji beta gry.

W przypadku innych wątpliwości na temat dropów zaglądnijcie na stronę VALORANTA, na której znajdziecie przygotowane przez twórców odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfmade, Fnatic, LEC 2020 Spring Split

Kto zostanie pierwszym finalistą wiosennej rundy LEC? Przed nami starcie Fnatic z MAD Lions

Już dziś poznamy pierwszego finalistę wiosennej odsłony League of Legends European Championship 2020. Naprzeciw siebie staną dwie czołowe formacje – M...