fot. ESL/Adam Łakomy

Kolejna porażka AGO i kolejny dobry mecz dychy w internetowych turniejach CS:GO

Określenie słodko-gorzki dzień Polaków w internetowych rozgrywkach CS:GO stało się już naszym swoistym redakcyjnym klasykiem. Nadużywane określenie jest jednak dziś po raz kolejny jak najbardziej adekwatne do tego, co przedstawili nasi rodacy na serwerach. Z jednej strony mogliśmy cieszyć się dziś wraz z Pawłem „dychą” Dychą, którego Sprout wygrało kolejny mecz, z drugiej jednak strony musieliśmy też pogodzić się z kolejną porażką x-kom AGO.

No to zacznijmy od tych nieprzyjemnych informacji. Jastrzębie od kilku dni występują już w odświeżonym składzie, między innymi z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim na pokładzie. Trudno jednak powiedzieć, by pierwsze kroki 22-latka w nowej organizacji były niczym miesiąc miodowy. Jak dotąd AGO pod przewodnictwem oskarisha spisuje się co najwyżej przeciętnie, a dowodem tego może być porażka z Nordavind w LOOT.BET/CS Season 6. Klęska ta jest o tyle bolesna, że w tym momencie polski zespół wyczerpał już margines błędu, bo w internetowym turnieju obecnie legitymuje się bilansem 0-2.

CZYTAJ TEŻ:
Osłabienie Kriega i nie tylko w najnowszej aktualizacji CS:GO!

Złego słowa nie można powiedzieć o dysze. Polski utalentowany gracz prezentuje w ostatnim czasie doskonałą formę, nierzadko plasując się na czele tabeli danego spotkania. Dziś zawodnik znad Wisły pod względem K/D ratio ustąpił wprawdzie Denisowi „denisowi” Howellowi, jednakże nadal spisywał się niemal bez zarzutu, przez co dołożył niemałą cegiełkę do triumfu odniesionego w konfrontacji przeciwko SKADE. Mecz ten był zresztą o nie byle jaką stawkę – międzynarodowy skład zapewnił sobie przepustkę do półfinału pierwszego tygodnia Home Sweet Home Cup, a w nim zmierzy się z lokalnym rywalem w postaci BIG. W przypadku wygranej Sprout będzie już pewne zainkasowania przynajmniej 10 tysięcy dolarów.

Komplet sobotnich wyników prezentuje się następująco:

11 kwietnia

LOOT.BET/CS Season 6

13:15 x-kom AGO 1:2 Nordavind Nuke 6:16
Mirage 16:9
Inferno 12:16

Home Sweet Home Cup

15:45 Sprout 2:0 SKADE Mirage 16:11
Inferno 16:12
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xerath zadebiutuje w TFT już za kilka dni – zapowiedź patcha 10.8

Za kilka dni do Teamfight Tactics zostanie wprowadzona aktualizacja 10.8. Zapowiedź patcha opublikowana przez Riot wzbudziła wśród społeczności TFT sp...