fot. Riot Games

Wkrótce czwarta mapa w VALORANCIE? Ciekawe odkrycie jednego z użytkowników Reddita

Kwarantanna zarządzona w większości krajów z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa sprawia, że często z nudów zaczynamy odkrywać w sobie nieodkryte talenty, czy robić rzeczy, na której do tej pory nie mieliśmy czasu. Jak widać, przymusowe wolne można spożytkować także na wydobywaniu nieopublikowanych do tej pory danych chociażby na temat najnowszej produkcji Riot Games, VALORANTA. Ciekawego odkrycia dokonał bowiem jeden z użytkowników Reddita, który w plikach wspomnianej gry znalazł informacje na temat czwartej mapy.

CZYTAJ TEŻ:
TenZ angażuje się w VALORANTA. Nastolatek nadal będzie reprezentował Cloud9

Posługujący się nickiem UlfricTheThird fan produkcji amerykańskiego studia podzielił się ze społecznością wiedzą na temat chociażby nazwy czy lokalizacji najprawdopodobniej najnowszej areny zmagań w VALORANCIE. Jest to Ascent – mapa niemal na pewno zlokalizowana we Włoszech, a niewykluczone, że nawet w samej Wenecji, o czym świadczyć mogą tekstury odwołujące się do kanału. Za tym właśnie regionem Italii przemawiają także chociażby charakterystyczne lampy, a także dwa sklepy nazwane w kodzie sklepem wędkarskim oraz sklepem z łódkami. Wspomniane charakterystyczne elementy zabudowania można zobaczyć pod tym linkiem.

Na tym jednak nie koniec odkryć dokonanych przez jednego z dociekliwych członków społeczności taktycznego FPS-a. Ten znalazł także prawdopodobny układ wspomnianej mapy i tu dla liczących na kolejną arenę z trzema bombsite’ami mamy złą wiadomość – na Ascent znajdować mają się tylko dwa miejsca na podłożenie ładunku.

źródło: reddit.com/r/VALORANT/comments/fzubjg/new_map/
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cloud9, LCS 2020 Spring Split

Czas rozstrzygnięć za oceanem. Poznaliśmy trzy najlepsze drużyny wiosennej rundy LCS

Podczas gdy na dalekim wschodzie wciąż trwają etapy ligowe rozgrywek League of Legends, w Europie i Ameryce Północnej od rozstrzygnięcia play-offów dz...