fot. ESL/Adam Łakomy

Rozesłano zaproszenia do zamkniętych eliminacji do ESL MP, wystąpią m.in. Pompa i Izako Boars

Na kilka godzin przed startem pierwszych otwartych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 zaprezentowano nam cztery formacje, które mają już zagwarantowane miejsca w etapie zamkniętym. A wszystko dzięki bezpośrednim zaproszeniom otrzymanym z rąk organizatorów.

Zaproszenie otrzymało m.in. Izako Boars, które mogliśmy oglądać w ostatnim sezonie ESL MP. Wówczas podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego wypadli jednak bardzo słabo i bez ani jednego zwycięstwa na koncie zajęli ostatnie miejsce. Od tego czasu w zespole doszło do sporych przetasowań. Nie ma już Sebastiana „NEEXA” Treli, Macieja „Luza” Bugaja i Patryka „Patitka” Fabrowskiego – miejsce tej trójki zajęli Hubert „Szejn” Światły, Kamil „siuhy” Szkaradek oraz Piotr „avis” Świerzyna, których wyłoniono na drodze testów. Teraz przed nowymi nabytkami pierwsze prawdziwe wyzwanie, czyli walka o zachowanie miejsca w najważniejszych krajowych rozgrywkach.

CZYTAJ TEŻ:
Wracają ESL Mistrzostwa Polski! Czołówka sceny CS:GO powalczy online o 50 000 PLN

Poza popularnymi Dzikami w zamkniętych eliminacjach zobaczymy także Pompa Team, który obecnie znajduje się tuż za podium Rankingu polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl. Łukasz „splawik” Jahns i jego koledzy w minionych tygodniach mieli kilka przebłysków podczas chociażby SECTOR: MOSTBET Season 2 czy też trzecich otwartych eliminacji do europejskiego Minora Poza wyżej wspomnianą dwójką przepustki zgarnęły również Łomża 0,0% Cyberwolves i Last Rites Gaming, czyli odpowiednio piąty oraz siódmy zespół prowadzonego przez nasz serwis zestawienia.

Na ten moment lista uczestników zamkniętych eliminacji prezentuje się następująco:

Izako Boars Last Rites Gaming Łomża 0,0% Cyberwolves Pompa Team

Wolne pozostało jeszcze osiem miejsc, które zostaną rozdysponowane poprzez otwarty turniej kwalifikacyjny. Same zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020 odbędą się 23 i 24 kwietnia, zaś w ich ramach będzie można wywalczyć dwa sloty w głównych rozgrywkach.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HyperX

HyperX Alloy Origins Core, czyli solidna klawiatura za rozsądne pieniądze

Klawiatura HyperX Alloy Origins Core to drugie urządzenie z serii Alloy, w którym uświadczymy autorskich przełączników producenta. Została ona zaproje...