x-kom AGO
fot. ESL/Adam Łakomy

Play-offy drugiego tygodnia Home Sweet Home nie dla x-kom AGO

Drugi tydzień Home Sweet Home nie jest zbyt szczęśliwy dla polskich zawodników. Wczoraj Paweł „dycha” Dycha oraz jego Sprout zajęli trzecie miejsce w grupie, skutkiem czego nie zameldowali się w fazie pucharowej. Dziś ten sam los podzieliło x-kom AGO.

Już po pierwszym meczu kibice Jastrzębi mogli doznać małego szoku, bo ich ekipa nie poradziła sobie ze SMASH Esports. Porażka z międzynarodową formacją była o tyle bolesna, że dopiero od kilku dni występuje ona razem z Kristjanem „shokzem” Jakobsonem, który zastępuje Sebastiana „NEEXA” Trelę. Niemniej stało się, a po kilku godzinach AGO powróciło na serwer, aby zagrać o życie z Teamem Singularity. Tym razem koncentracja w obozie polskiej piątki była już na dużo wyższym poziomie, bo Duńczycy na czele z Danielem „mertzem” Mertzem nie mieli za wiele do powiedzenia i po dwóch mapach zostali pozbawieni możliwości awansu do play-offów.

CZYTAJ TEŻ:
Rozesłano zaproszenia do zamkniętych eliminacji do ESL MP, wystąpią m.in. Pompa i Izako Boars

Faza pucharowa wciąż była w zasięgu naszych rodaków, którzy o wyjście z grupy mieli zawalczyć z BIG. Co by nie mówić, na AGO czekało wymagające zadanie, bo podopieczni niemieckiej organizacji wygrali przecież poprzedni tydzień Home Sweet Home i są obecnie piętnastą siłą świata. Na wybranym przez siebie Nuke’u Damian „Furlan” Kisłowski i spółka nie wyglądali jednak na szczególnie przestraszonych, wychodząc na prowadzenie w serii. Tak dobrze nie było już na Inferno, gdzie BIG bez większych problemów wygrało do siedmiu. Niestety, dynamika z drugiej mapy przez większość czasu utrzymała się także na decydującym Mirage’u, przez co to rywale będą kłaść się spać w lepszych humorach.

Poniżej komplet czwartkowych wyników x-kom AGO:

16 kwietnia

Grupa C 

11:50 x-kom AGO 0:1 SMASH Esports
Dust2 14:16
18:05 x-kom AGO 2:0 Team Singularity
Train 16:10
Nuke 16:11
20:50 x-kom AGO 1:2 BIG
Nuke 16:10
Inferno 7:16
Mirage 10:16
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Górnik Zabrze i AS Roma uczczą 50-lecie legendarnego meczu na wirtualnej murawie

W 1970 roku Górnik Zabrze przeżył najpiękniejszą przygodę w europejskich pucharach. To właśnie w tamtym roku śląski klub dotarł do finału Pucharu Zdob...