fot. ESL/Adam Łakomy

Znamy już pięciu uczestników Esport Tour Pro, wśród nich AVEZ i Illuminar

Trwa proces rozdawania zaproszeń na Esport Tour Pro. Na ten moment poznaliśmy już pięć formacji, które na pewno wezmą udział w nadchodzącym online’owym turnieju – a mówimy tutaj o drużynach ze ścisłej krajowej czołówki!

CZYTAJ TEŻ:
Cała nadzieja w AVEZ. Dziś dokończenie otwartych eliminacji do DH Masters Spring

Dziś swoją przepustkę otrzymało AVEZ Esport, które niedawno jako jedyne reprezentowało polskiego CS-a podczas lanowych eliminacji do Flashpointa. Ponadto swoją obecność na serwerze potwierdzili też zwycięzcy ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski z Illuminar Gaming, którzy od czasu katowickiego triumfu zdążyli mocno namieszać w składzie. Do sporych przetasowań doszło również w szeregach CLEANTmixu i Izako Boars, które też podejmą rękawicę. Podobnie uczynią wiceliderzy Rankingu polskich drużyn CS:GO by Cybersport, czyli Actina PACT. Co ciekawe, cztery z pięciu dotychczas znanych zespołów mogliśmy oglądać podczas jesiennej edycji ESL MP.

Lista uczestników na ten moment prezentuje się:

Actina PACT AVEZ Esport CLEANTmix
Illuminar Gaming Izako Boars

Do rozdania zostały jeszcze trzy zaproszenia. Samo Esport Tour Pro odbędzie się 9 i 10 maja i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 30 tysięcy złotych.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

On tam grał?! – FalleN w compLexity Gaming

Historia Counter-Strike'a nie ogranicza się tylko do wersji Global Offensive. Sięga ona o wiele bardziej zamierzchłych czasów, gdy szybki internet był...