STS
fot. AGO ROGUE

Polski dzień w EU Masters. Dziś zobaczymy w akcji wszystkich naszych rodaków

Przed nami czwarty dzień turnieju głównego w ramach wiosennej edycji European Masters 2020. Dodajmy, że dzień wyjątkowy, bo dziś na serwerze zameldują się wszyscy nasi rodacy, którzy postarają się przybliżyć do awansu do fazy pucharowej lub też przynajmniej pozostać w grze o niego. Jako pierwszy do gry przystąpi Wojciech „Tabasko” Kruza, którego YDN Gamers podejmie BT […]

Przed nami czwarty dzień turnieju głównego w ramach wiosennej edycji European Masters 2020. Dodajmy, że dzień wyjątkowy, bo dziś na serwerze zameldują się wszyscy nasi rodacy, którzy postarają się przybliżyć do awansu do fazy pucharowej lub też przynajmniej pozostać w grze o niego.

Jako pierwszy do gry przystąpi Wojciech „Tabasko” Kruza, którego YDN Gamers podejmie BT Excel. Wcześniej polski leśnik i jego koledzy doznali dwóch porażek i trzecia przegrana z rzędu może dla nich oznaczać niemal pożegnanie się z marzeniami o play-offach. W podobnej sytuacji znajduje się jednak najbliższy rywal włoskiej formacji, czyli akademia Excel Esports. Reprezentanci brytyjskiej ligi zaczynali zmagania w ramach EU Masters z wielkimi nadziejami, ale teraz muszą walczyć o swój dalszy byt, zaś ofiarami tej walki mogą być właśnie gracze YDN.

CZYTAJ TEŻ:
Sytuacja już nie tak kolorowa – z Polaków tylko Erdote triumfuje w trzecim dniu EU Masters

Kilka godzin później o trzecie zwycięstwo z rzędu postara się jedyny w pełni polski zespół w stawce, K1ck Neosurf. Podopieczni Pawła „deIorda” Szabli w pokonanym polu pozostawili już Team Singularity oraz Movistar Riders, teraz zaś przyjdzie im podjąć FC Schalke 04 Evolution. Przypomnijmy, że akademia LEC, wspierana przez znanego z europejskich aren Erberka „Giliusa” Demira, zdążyła doznać już goryczy porażki. Tę poznało także AGO ROGUE, które w piątek okazało się słabsze od LDLC OL, a przecież to nie ten zespół będzie teoretycznie najgroźniejszym rywalem triumfatorów Ultraligi. Dziś bowiem będą musieli oni poradzić sobie z przewodzącym grupie B Vodafone Giants, którego graczem jest Robert „Erdote” Nowak.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

25 kwietnia
18:00 YDN Gamers vs BT Excel BO1
19:00 GamerLegion vs GamersOrigin BO1
20:00 Team Singularity vs Movistar Riders BO1
21:00 K1ck Neosurf vs FC Schalke 04 Evolution BO1
22:00 Vodafone Giants vs AGO ROGUE BO1
23:00 Defusekids vs LDLC OL BO1

Polskojęzyczna transmisja European Masters będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale Riot Games. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska vs Niemcy na wirtualnej murawie. Biało-Czerwonych reprezentować będzie milosz93

Od kilku tygodni fani piłki nożnej mogą oglądać swoje ulubione zespoły oraz piłkarzy tylko na wirtualnej murawie. Wszystko oczywiście za sprawą pandem...