Zaledwie dwóch dni potrzebował Pompa Team, by uzupełnić braki w swoim składzie CS:GO. Rodzima organizacja zaprezentowała dziś nowego zawodnika, którym został związany z nią już w przeszłości Bartosz "baljs" Mikołajewicz.

26-latek graczem Pompy był już między kwietniem a grudniem 2019 roku i wraz z zespołem zajął m.in. szóste miejsce w grupie profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej, a także awansował do zamkniętych wschodnioeuropejskich eliminacji do WESG 2019. Kilka miesięcy temu podziękowano mu jednak za współpracę, rozpoczynając budowę nowego projektu, za który odpowiedzialni byli Łukasz "splawik" Jahns oraz Mikołaj "Miki Z Afryki" Szemraj. Sam po pewnym czasie dołączył natomiast do zespołu Bartosze.

CZYTAJ TEŻ:
Krajowa czołówka w sosie własnym. Rozlosowano grupy Esport Tour Pro

Pod jego banderą mogliśmy go oglądać też podczas niedawnych zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Ekipa Mikołajewicza była nawet o krok od awansu do rozgrywek, ale zmarnowała obie szanse i ostatecznie została z niczym. Krótko po tym baljs postanowił opuścić jej szeregi. – Nie uważam, że jestem w stanie w widoczny sposób poprawić swoje prowadzenie czy zdolności budowania zespołu bez dodatkowych bodźców, które wpłyną w inny sposób na mój rozwój – pisał wówczas. Dziś wiemy już, że zdecydował się on na powrót do Pompy, gdzie już podczas Esport Tour Pro zastąpi przesuniętego na ławkę Mateusza "M4tthiiego" Szambelana.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
  • Grzegorz „grzes1x” Bianga
  • Michał „Czapel” Czapla
  • Bartosz "baljs" Mikołajewicz
  • Maciej „szemron” Szemraj  – trener