Parę dni temu było nam dane raz jeszcze zobaczyć Pawła "byali'ego" Bielińskiego oraz Jarosława "pashęBicepsa" Jarząbkowskiego w jednej drużynie. Triumfatorzy EMS One Katowice 2014 znów mieli okazję ramię w ramię powalczyć na serwerze, jednakże tym razem nie była to rywalizacja w Counter-Strike'a: Global Offensive. byali i pasha bezskutecznie próbowali bowiem wywalczyć awans do Absolute Masters, czyli zawodów w nowej produkcji Riot Games – VALORANCIE. Organizatorzy byli jednak łaskawi dla polskiej ekipy i postanowili wręczyć jej bezpośrednie zaproszenie do turnieju.

Oprócz byłych zawodników Virtus.pro w miksie o nazwie AMENO wystąpią znane na polskiej scenie esportowej postaci. Mowa tutaj chociażby o Mateuszu „PAGO” Pągowskim oraz Damianie „peVor” Koziole, którzy na co dzień występują w Emeritos Banditos razem ze wspomnianym wyżej Jarząbkowskim. Piątym elementem układanki został natomiast Tomasz "ToM223" Richter, którego kojarzyć możemy z rywalizowania w trykotach takich organizacji jak PRIDE czy też PACT. W ostatnim czasie Richter nie pojawiał się jednak w żadnej profesjonalnej drużynie.

CZYTAJ TEŻ:
izak w drużynie z phr-em i NEEXEM? Tak, zagrają w lidze VALORANTA!

Warto w tym miejscu wspomnieć także, iż oprócz formacji pashyBicepsa w Absolute Masters zobaczymy również drużynę Piotra "IZAKA" Skowyrskiego, Fordon Boars. W tej oprócz Skowyrskiego znajdziemy również Pawła "saju" Pawełczaka, Sebastiana "NEEXA" Trelę, Patryka "Patitka" Fabrowskiego oraz Tomasza "phra" Wójcika. Polskiego akcentu szukać możemy także w Begrip Gaming, którego barwy reprezentuje od niedawna Mikołaj "cyberDMG" Łapacz. W turnieju udział wezmą również takie gwiazdy CS-a, jak Oleksandr "s1mple" Kostyliev czy Adil "ScreaM" Benrlitom.